Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar Myslivna

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pokud nevíte kam v Opavě, toto je správná volba. Příjemné prostředí i obsluha. Doporučuji těm, kteří mají slabost pro exotické rumy. Já osobně zde chodívám na paštiky, obzvlášť pštrosí je báječná.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemný, ochotný a milý personál, prostředí příjemné, pro posezení s přáteli ideální podnik, který můžu doporučit :) Se vším jsem byla naprosto spokojená, jedině horká čokoláda zklamala, očekávala jsem od ní něco jiného.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Do Myslivny jsme si byli sednout večer s přáteli. Prostředí je příjemné, obsluha velmi milá a všímavá. Jediná horká čokoláda nás nenadchla, chutnala spíše jako kakao. Podnik ale můžu vřele doporučit!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Dobrý den, byl jsem zde na schůzce s přáteli ... takže krátké posezení u kávy a čaje. Co se týká obsluhy byla trochu pomalejší, ale byl jsem zde jen jednou tak nemohu soudit. Poměrně příjemné místo k posezení.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikajici nakládaný hermelín. ...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Bar Myslivna nabízí příjemné prostředí! S kamarádkami jsme v baru strávily pěkný večer, vínko nám chutnalo a obsluha je perfektní. Za nás určitě doporučení. A paštiku mají výbornou :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ochotný a milý personál. Výborná káva, víno a moučníky. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné a útulné prostředí, nekuřácká restaurace, milá a vstřícná obsluha, výborné domácí a zdravé zákusky a našlehané capuccino. Byla jsme mile překvapena a doporučuji :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO