Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 82x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar který neexistuje

Dva mladí kluci, kteří mají rádi dobré bary měli silný pocit, že v Brně je jich nedostatek. A měli sen o tom, že to - alespoň jedním přírůstkem - změní. Nikdy v baru ani v restauraci nepracovali, ale kdekoliv mohli, tak do nich chodili - pozorovali a učili se. A tak vznikl "Bar který neexistuje".

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tak zase opet, po nejakem case, posezeni v BKN. A opet 100% spokojenost! A to jak s obsluhou, tak s drinky. Slecna servirka nam opet doporucila drinky, ktere byly TOP! A drink Bezstarostny je proste snad nejlepsi :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Konečně jsem měl možnost vyzkoušet již legendární bar v Brně. Měl jsem asi 4 drinky, všechny byly výborné. Měl jsem i burger - musím říct, že chuťově famozní, ale byla velmi malá houska. Prostředí příjemné, personál profesionální, velmi milý a drinky stíhá připravovat rychle. Pokud bych chtěl šťourat, tak bych ocenil trošku více kreativity pokud jde o servírování drinků. Vím, že je to věc osobního vkusu a ve světě teď frčí spíše drinky bez cinkrlátek okolo, nicméně mě osobně se líbí, když je ten drink nějak zajímavě naservírovaný. Tento bar strčí do kapsy většinu pražských barů, ale do úplné špičky (za mě L'Fleur, Hemingway nebo Anonymous) mu ještě trošku chybí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO