Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 110x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar, který neexistuje

Dva mladí kluci, kteří mají rádi dobré bary měli silný pocit, že v Brně je jich nedostatek. A měli sen o tom, že to - alespoň jedním přírůstkem - změní. Nikdy v baru ani v restauraci nepracovali, ale kdekoliv mohli, tak do nich chodili - pozorovali a učili se. A tak vznikl "Bar, který neexistuje".

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy v Baru, který neexistuje spokojenost. Barmani vždy skvěle pomůžou s výběrem drinku pokud tápete a namíchají i to, co v nabídce nemají. Prostředí skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Tento podnik mam moc rada, chtěla jsem jej ukázat svým kamarádkám, bohuzel jsem je moc nenadchla, byli jsme v horní části, neustále jsme čekali na drink, mrzi me ze jsme se nemohli dostat do spodní části, bylo by fajn myslet i na větší skupiny které jsou kvůli počtu posílány na horní bar, uprimne kdybych to věděla ze bude problém se dostat dolu, asi bych je tam nevzala. Bylo by dobre zapracovat na chutovkach, moc tu chybí..
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO