Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89%   hodnoceno 141x
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bar, kavárna a restaurace Oblaca

Restaurace, café a bar v oblacích - Celé patro se nachází ve výšce 66m a je určeno pro odpočinek, relaxaci a především k vychutnání prvotřídních pokrmů. Vstup do restaurace se u nás neplatí! Restaurace Oblaca představuje unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Naší filozofií je použít ty nejlepší domácí produkty a nabídnout sezónní jídla, která uspokojí každého návštěvníka. V nabídce jsou mezinárodní pokrmy, ale také regionální kuchyně okořeněná kreativním dotykem moderní doby. K čerstvým pokrmům patří neodmyslitelně výběr těch nejlepších vín a českého piva. Café je určeno především pro ty, kteří mají chuť na malé občerstvení v podobě chutných sendvičů, lákavých zákusků, výborné kávy, čerstvých salátů a burgerů a mnoho dalšího… Bar s nadčasovým designovým nábytkem je ideálním místem pro setkání nebo schůzky nad šálkem výborné kávy během dne, ale také perfektní místo, kam zajít večer s přáteli na koktejl při poslechu skvělé hudby. Bar zve k nebeské relaxaci i zábavě a nabízí skutečně luxusní drinky a asijskou kuchyni.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
In deed, one of the best places in Prague. Amazing view on the city, perfect service and wonderfully tasty meals. The staff is absolutely professional and friendly. We tried there special offer - never forget! I would recommend that restaurant to visit at least once.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
SUVERÉNNĚ NEJLEPŠÍ BAR V PRAZE!!! příjemné prostředí, vynikající a opravdu originální drinky, profesionální a ochotná obsluha... o úžasném výhledu ani nemluvě :-) škoda mluvit, třeba zažít!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Oproti dřívější návštěvě nemají zmrzlinu, což zklame nejedno dítě. Jinak super. Z restaurace vás pustí na rozhlednu, což je super!
Bar, kavárna a restaurace  Oblaca Bar, kavárna a restaurace  Oblaca Bar, kavárna a restaurace  Oblaca
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Mahlerovy sady 2699/1 Praha CZ 13000
+420210320086 Bar, kavárna a restaurace Oblaca
89 141 100 0