Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Bar hotelu Imperial

Atmosféru lázeňského města si nejlépe vychutnáte v prostorách veřejně přístupné hotelové kavárny s barem. V letních měsících můžete využít posezení na naší krásné terase s výhledem do hotelové zahrady a lázeňského parku. Lobby Bar a kavárna hotelu Imperial nabízí příjemné posezení s vynikající kávou a vlastními cukrářskými výrobky. Veškeré cukrářské výrobky jsou domácí výroby od naší cukrářky Květy. Při snídaních jsou to domácí koláče a buchty, v kavárně a restauraci se pak můžete těšit na domácí dorty a minidezerty.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno