Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Hidden Café Bar

Provoz kavárny, kde vám udělají italské Porto Café, Marco Oro nebo Café Del Sole. Uvaří vám také cejlonské (Srí lanské) čaje Akbar - černé, zelené, bílé, bylinné a ještě spoustu ovocných. V páře zahustí čokolády Univerciok různých chutí. Z pípy natočí Svijanskou 11°, 13° či otevřou Plzeňskou 12° a taky nealko Clausthaler. K dispozici je WiFi Internet. V kavárně každý měsíc vystavují díla mladých i začínajících umělců.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba