Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar Chýše

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jídlo i pivo. Doporučuji rezervaci předem, Chýše je malá a velmi oblíbená.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, v zimě s hořícími krbovými kamny. Milý personál, dobrá kuchyně a skvělý výběr pivních speciálů Sv. Norbert z Klášterního pivovaru Strahov a piv z minipivovaru Matuška.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemný a útulný podnik s převelice ochotnou obsluhou a výbornou kuchyní. Navíc na čepu je pořád něco od Matušky, což z tohoto podniku dělá vynikající záležitost :) Je ideální si dávat rezervaci, jelikož je tam málo místa pořád plno.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný nekuřácký bar, kde mají vynikající pivní speciály, velmi dobré jídlo a to vše s příjemnou obsluhou :-) Ideální na posezení s přáteli. Brzy zase rádi zavítáme :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva a opět nezklamala. Výborné pivo (Sv.Norbert, tmavý) a jídlo je také moc dobré a co se týká ceny a kvality, tak odpovídající. Prezentace a i celkový styl jídla je sice ala 90.léta, ale to mi vůbec nevadí. Porce chutné a velké, prostě takové poctivé. Prostředí se mi zalíbilo ještě víc jak minule. Je to prostě takové malé, útulné, rodinné. A opět moc příjemná obsluha a vůbec i návštěvníci tého malé hospůdky. Bar Chýše má své kouzlo :)
Bar Chýše Bar Chýše
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Bar Chýše
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Malá ale za to velmi útulná chýše. Kde se vám dostane vynikajících piv i jídla. Obsluha je ochotná a bez problémová :-) Na čepu jsou většinou neobvyklá piva menších pivovarů a tak stojí za vyzkoušení.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Dobré jídlo, dobré pivo. Doopravdy poctivá porce a za dobrou cenu. Navíc moc milý personál. Rozhodně to není má poslední návštěva a určitě mohu doporučit. Pokud máte chuť na dobré pivo a už Vás nudí klasická nabídka restaurací, tak jistě doražtě sem. Malé útulné rodinné prostředí a nekuřácké :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasná malá rodinná hospůdka vytviřená nejspíše v prostorách garáže ubrodinného domku. Ale přes to, že je to kde to je, tak je tam nádherné posezení, v zimě doprovázené teplem a světlem z krbu, se skvělou kuchyní, že by mohla závidět kterákoliv lepší restaurace, výborným pivem z minipivovaru Matuška plus nějakým dalším rotujícím, dovršené milou a přijemně laskavou obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Malinká, ale velice útulná a příjemná hospůdka, bar, restaurace. V zimě vytápěna krbem. Na čepu vždy výtečné pivo od pivovaru Matuška, plus něco k tomu. Kuchyně je zde vyhlášená široko daleko. Vyplatí se rezervace, jelikož kapacita je malá a poptávka veliká. DOPORUČUJI !!!
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO