Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar Chýše

Prostor vhodný zejména pro rodinné oslavy, setkání přátel nebo večeře pro 2-30 členné skupinky nebo jen posezení a oddych od starostí všedních dní se sklenicí dobrého piva Sv.Norbert, vína či jiných alkoholických i nealkoholický nápojů a výbornou kuchyní. To vše v útulném nekuřáckém prostředí. Otevírací dobu 16:30 - 24:00 hod. je možno po dohodě přizpůsobit.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé jídlo i pivo. Doporučuji rezervaci předem, Chýše je malá a velmi oblíbená.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, v zimě s hořícími krbovými kamny. Milý personál, dobrá kuchyně a skvělý výběr pivních speciálů Sv. Norbert z Klášterního pivovaru Strahov a piv z minipivovaru Matuška.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemný a útulný podnik s převelice ochotnou obsluhou a výbornou kuchyní. Navíc na čepu je pořád něco od Matušky, což z tohoto podniku dělá vynikající záležitost :) Je ideální si dávat rezervaci, jelikož je tam málo místa pořád plno.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO