Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar Chýše

Prostor vhodný zejména pro rodinné oslavy, setkání přátel nebo večeře pro 2-30 členné skupinky nebo jen posezení a oddych od starostí všedních dní se sklenicí dobrého piva Sv.Norbert, vína či jiných alkoholických i nealkoholický nápojů a výbornou kuchyní. To vše v útulném nekuřáckém prostředí. Otevírací dobu 16:30 - 24:00 hod. je možno po dohodě přizpůsobit.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemný a útulný podnik s převelice ochotnou obsluhou a výbornou kuchyní. Navíc na čepu je pořád něco od Matušky, což z tohoto podniku dělá vynikající záležitost :) Je ideální si dávat rezervaci, jelikož je tam málo místa pořád plno.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný nekuřácký bar, kde mají vynikající pivní speciály, velmi dobré jídlo a to vše s příjemnou obsluhou :-) Ideální na posezení s přáteli. Brzy zase rádi zavítáme :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Druhá návštěva a opět nezklamala. Výborné pivo (Sv.Norbert, tmavý) a jídlo je také moc dobré a co se týká ceny a kvality, tak odpovídající. Prezentace a i celkový styl jídla je sice ala 90.léta, ale to mi vůbec nevadí. Porce chutné a velké, prostě takové poctivé. Prostředí se mi zalíbilo ještě víc jak minule. Je to prostě takové malé, útulné, rodinné. A opět moc příjemná obsluha a vůbec i návštěvníci tého malé hospůdky. Bar Chýše má své kouzlo :)
Bar Chýše Bar Chýše
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO