Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar&cafe Brothers

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tento zatim kuracky bar je super. Pusobil mensim dojmem, ale mista je zde dost. Chodi sem prevazne kuřáci. Ochutnali jsme rum a cauccino, ktere bylo fajn.Obsluha mila
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostredi je fajn. Velkem velký bar. Kousek od Andela a vedle Kozlovny. Zatím kuracky prostor. Coz mi trochu vadilo. Velký vyber rumu. Výborné je Legandario 7yo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný bar s moc milou a usměvavou obsluhou. Prostředí se mi moc libí, stylové a nepřeplácané. Velmi dobré drinky a je jich docela dost na výběr. Doporučuji dále.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento bar je na smíchově teprve krátce, ale myslím, že si našel mnoho lidí kteří sem chodí často a rádi se vracejí. Moc ráda sem chodím s přáteli na drinky a je to tu moc příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento bar vypadá moc pěkně, moderní prostředí, obsluha je rychlá, pozorná a příjemná. Pivo a drinky jsou zde super, ceny dobré a mezi 18-20h happy hour. Doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Tento bar si mě získal hned po první návštěvě. Drinky jsou výborné a nejsou šizené. Obsluha je vždy příjemna. Prostředí se mi moc líbí. Bar je dobře orientován na tramvajové zastávce.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Tento bar sem si velmi rychle oblíbila. Od 6-8 jsou zde happy hour za skvělé ceny. Pivo a drinky jsou zde super, a obsluha vždy velice příjemná. Prostředí se mi moc líbí. Doporučuji!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO