Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar&cafe Brothers

Bar&cafe Brothers se nachází v Lidické ulici v centru města Prahy, cca pět minut chůze od metra Anděl a Palackého náměstí. Brothers je moderní bar s kavárnou v americkém stylu s celkovou kapacitou 60 míst k sezení. Nabízí širokou škálu destilátů, vín a v neposlední řadě poctivé koktejly namíchané z těch nejkvalitnějších surovin. Kromě kávy Corsini nabízí také husté italské čokolády a čaje Golden Bridge.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento bar je na smíchově teprve krátce, ale myslím, že si našel mnoho lidí kteří sem chodí často a rádi se vracejí. Moc ráda sem chodím s přáteli na drinky a je to tu moc příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tento bar vypadá moc pěkně, moderní prostředí, obsluha je rychlá, pozorná a příjemná. Pivo a drinky jsou zde super, ceny dobré a mezi 18-20h happy hour. Doporučuji!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Tento bar si mě získal hned po první návštěvě. Drinky jsou výborné a nejsou šizené. Obsluha je vždy příjemna. Prostředí se mi moc líbí. Bar je dobře orientován na tramvajové zastávce.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO