Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • El Centro

    Praha, Maltézské náměstí 293/9, 11800

BANGKOK restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 4
Do této restaurace jsem šla s velkým očekáváním, které se bohužel tak úplně nenaplnilo:-( Chřestové menu bylo chutné, ale trochu potíž byl s obsluhou...ač byla servírka milá, tak byla zmatená. Jídlo před nás pouze postavila, nic nám k němu neřekla, když jsme se na něco zvlášť ptali, tak byla zmatená. Čekala jsem větší invenci a zájem. Přeplácaný interiér dojmu o výborné restauraci také nepřidal.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Kdo by čekal v restauraci obsluhu odpovídající názvu, mýlil by se. Sympatická a milá servírka domácí provinience, stejně jako její parťák za barem. Příjemné prostředí, čisté záchody, pivo Holba ve stylu Ryzí pivo z hor.Jídlo: předkrm - tousty z tofu s krevetkami fajnové, zajímavé, na náš vkus trochu suché, ale tak to asi mělo býtPolévka - zeleinovo masová úžasnáHlavní chod - pikantní soté - spíše klasická čína, jak ji známe se spoustou zeleniny. Neurazí.Cjřest byl zastoupen ve všech částech menu - v první jako minizálivka, v dalších dvou jako nakrájené kousky. Vždy jídlu ale dominovalo něco jiného než chřest. Závěr: milé prostředí, příjemné posezení, fajnová obsluha, jídlo slušné. Vzhledem k tomu, že restaurace byla plná, pak to zde asi nedělají špatně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
23.3.2013 - Thajské degustační menu v Bangkok restaurantuVelmi chutné a i pro dva více, jak dostatečné menu. Všechna jídla byla výborná, chuťově pestrá. Snad by se dala vytknout opačná gradace chutí - od nejostřejší polévky po jemné kokosové moučníky - je to ale věc názoru.Obsluha byla pozorná a ke každému chodu podala vysvětlení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pozdní oběd proběhl k naší spokojenosti. Variace předkrmů - výtečné. Sauté i nudle - jedno z nejvíce autentických thajských jídel v Praze. Ceny jsou velmi příznivé. Musím pochválit obsluhu, že se snažila vyřešit problém s Alakarte voucherem, kde majitel vyžadoval tištěný voucher a číslo mu nestačilo. Shrnuto - na vynikající Thajskou za rozumnou cenu v centru Prahy - sem.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Hlavní důvod, který nás přesvědčil navštívit tuto restauraci, bylo ocenění MZ a kladné ohlasy známých.Jídlo nás nezklamalo, nejsou to obrovské kopice, ale velmi příjemné střední až malé porce. Ačkoliv jsem nebyla v Thajsku nemohu porovnávat, ale nudle Pad Thai chutnali výborně. Byla jsem nadšená z krevet na lžičce, které byly přelité rybí omáčkou. Na chvíli jsem se tak vrátila zpět do Vietnamu. Krevetí karbenátky jsem jedla poprvé, mě osobně nenadchli, ale přítel byl přímo nadšen. Banán v kokosovém mléce byl luxusní tečkou na závěr.Cenově tato restaurace není zcela levná, ale pokud se podíváte na adresu této restaurace nemůžete ani čekat kopici nudlí za stovku.Na obsluhu nemohu mít nejmenší výtky. Slečna byla velmi ochotná a milá. Ale těžko soudit, pokud by měla plnou restauraci lidí...my tam byli skoro sami.Co se týče prostředí, čekala bych trochu hezčí výzdobu a zároveň tématické vybavení restaurace. To jediné mě tak trochu zklamalo. I přesto je to celkem příjemné prostředí, které zahřeje.Závěrem bych tuto restauraci určitě doporučila, není to přece o prostředí ale o jídle a zároveň můžu říci, že jsem zde nebyla naposledy.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Thajské menu bylo výborné, polévka sice trochu dost pikantní, ale celkově velice dobrý dojem. Jak co do kvality, tak i možství jsme byli spokojeni.Obsluha by jistě zasloužila nějaké proškolení, možná jsme jen neměli štěstí na profesionála, ale v této kategorii restaurace by měla být na vyšší úrovni.Celkově však příjemný zážitek.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO