Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

11 fotek
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

 • El Centro
  Maltézské náměstí 293/9, Praha 1, Praha
Zobrazit další

Informace BANGKOK restaurant

Originální thajsko-japonská restaurace na Malé Střaně nabízí špičkové speciality z čerstvých surovin od rodilých kuchařů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

 • Celkem:
 • Jídlo: 4
 • Personál: 2
 • Prostředí: 2

Do této restaurace jsem šla s velkým očekáváním, které se bohužel tak úplně nenaplnilo:-( Chřestové menu bylo chutné, ale trochu potíž byl s obsluhou...ač byla servírka milá, tak byla zmatená. Jídlo před nás pouze postavila, nic nám k němu neřekla, když jsme se na něco zvlášť ptali, tak byla zmatená. Čekala jsem větší invenci a zájem. Přeplácaný interiér dojmu o výborné restauraci také nepřidal.

 • Celkem:
 • Jídlo: 5
 • Personál: 5
 • Prostředí: 3

Hlavní důvod, který nás přesvědčil navštívit tuto restauraci, bylo ocenění MZ a kladné ohlasy známých.Jídlo nás nezklamalo, nejsou to obrovské kopice, ale velmi příjemné střední až malé porce. Ačkoliv jsem nebyla v Thajsku nemohu porovnávat, ale nudle Pad Thai chutnali výborně. Byla jsem nadšená z krevet na lžičce, které byly přelité rybí omáčkou. Na chvíli jsem se tak vrátila zpět do Vietnamu. Krevetí karbenátky jsem jedla poprvé, mě osobně nenadchli, ale přítel byl přímo nadšen. Banán v kokosovém mléce byl luxusní tečkou na závěr.Cenově tato restaurace není zcela levná, ale pokud se podíváte na adresu této restaurace nemůžete ani čekat kopici nudlí za stovku.Na obsluhu nemohu mít nejmenší výtky. Slečna byla velmi ochotná a milá. Ale těžko soudit, pokud by měla plnou restauraci lidí...my tam byli skoro sami.Co se týče prostředí, čekala bych trochu hezčí výzdobu a zároveň tématické vybavení restaurace. To jediné mě tak trochu zklamalo. I přesto je to celkem příjemné prostředí, které zahřeje.Závěrem bych tuto restauraci určitě doporučila, není to přece o prostředí ale o jídle a zároveň můžu říci, že jsem zde nebyla naposledy.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba