Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bamboo Restaurant

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kuchař skvělý, jídlo bylo velmi dobré, ale porce malinké a ceny vysoké. Obsluha - servis a chování jsou na úrovni. Restauraci bychom na rodinnou akci nevyužili, ale pro business velmi dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha milá, ochotná, znalá věci, prostředí příjemné. Byli jsme tam v termínu "popeleční středa" - postní období. Škoda, že na toto v kuchyni nemyslí a nezařadí do nabídky více ryb, byl pouze losos.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Dobrý den, ale my jsme na místo řádně a včas dorazili. Ovšem hotelová restaurace byla zcela prázdná, nikdo nás nepozdravil, objednali jsme si pití, které jsme i řádně uhradili. Ovšem vzhledem k situaci - neútolnost, přílišně nasvícení, neochota personálu a zcela neadekvátně nastavené ceny, jsme po úhradě nápojů odjeli do centra Ostravy do jiné restaurace... Martin

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO