Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bamboo Restaurant

Restauraci Bamboo nabízí pestrou mezinárodní kuchyni i tradiční českou gastronomii. Příjemné a neformální prostředí restaurace je vhodné pro večeře s přáteli, obchodní setkání i společenské akce. Restaurace poskytuje příjemné posezení v moderním interiéru s kapacitou 110 míst rozšířenou o dalších 40 míst na letní terase. Jídelní lístek je doplněn sezónní nabídkou pokrmů, vinným lístkem a rozmanitým výběrem koktejlů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kuchař skvělý, jídlo bylo velmi dobré, ale porce malinké a ceny vysoké. Obsluha - servis a chování jsou na úrovni. Restauraci bychom na rodinnou akci nevyužili, ale pro business velmi dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha milá, ochotná, znalá věci, prostředí příjemné. Byli jsme tam v termínu "popeleční středa" - postní období. Škoda, že na toto v kuchyni nemyslí a nezařadí do nabídky více ryb, byl pouze losos.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Dobrý den, ale my jsme na místo řádně a včas dorazili. Ovšem hotelová restaurace byla zcela prázdná, nikdo nás nepozdravil, objednali jsme si pití, které jsme i řádně uhradili. Ovšem vzhledem k situaci - neútolnost, přílišně nasvícení, neochota personálu a zcela neadekvátně nastavené ceny, jsme po úhradě nápojů odjeli do centra Ostravy do jiné restaurace... Martin
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO