Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Balita

Krásná restaurace a pizzerie Balita nabízí opravdu široký výběr teplých i studených jídel a alkoholických a nealkoholických nápojů. Vyberete si to pravé pro Vás.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    2

Pokud se naskytne dobré počasí rozhodně doporučuji využít venkovních míst(pergola+zahrádka). Interiér se totiž jen zlehka přibližuje inzerovaným fotografiím. Kuchyni mají dělenou na přípravu pizzy + ostatní. Nejspíše bohužel jsem využil té České části, kde snaha byla, ale bylo to pod průměrem(překořeněné, omáčka dohnána kečupem..).

M
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba