Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bageterie Boulevard NC Atrium Flora

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Stále stejná kvalita na každé pobočce. Tato bageterie je přímo v Atriu Flora. Obsluha milá, nabídka stejná jako všude jinde. Moc dobrá rychlovka sweet chilli. Saláty trošku sušší. Bruselská bageta, patatas a ledový čaj stále top. Úroveň muffina v porovnání s konkurencí horší. Jinak jedna z lepších možností rychlého občerstvení.
Recenze je užitečná (0)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Oblíbena volba v rámci rychlého občerstvení. Jediným minusem jsou poměrně vysoké ceny. Menu vyjde na 150kč, což je srovnatelné s poledním menu v restauraci. Proto tuto možnost využívám především v době večerního občerstvení či jen svačiny - mini bageta, jen americké brambory, polévka, atd.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Klasický baget fast food v nákupním centru Atrium Flora. Nejradši mám bruselskou bagetu, navíc v menu s americkýma bramborama a icetea - skvělá volba pro rychlý oběd. Jen cenově srovnatelné s jídlem v restauraci. Dále doporučuji čokoládový mufin, jediným zklamáním byla tomatová polévka, která byla spíše jako gulašovka.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO