Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bageterie Boulevard NC Atrium Flora

Bageterie Boulevard jsou původním českým konceptem bageterií, který je na trhu od roku 2003. Tato pobočka se nachází v Atriu Flora. Hostům nabízí čerstvé bagety, studené i zapečené, saláty, krémové polévky, snídaňové menu, také Brownie, Cookie, Tiramisu, Truffle, zmrzlinu Freddo, teplé i studené nápoje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Stále stejná kvalita na každé pobočce. Tato bageterie je přímo v Atriu Flora. Obsluha milá, nabídka stejná jako všude jinde. Moc dobrá rychlovka sweet chilli. Saláty trošku sušší. Bruselská bageta, patatas a ledový čaj stále top. Úroveň muffina v porovnání s konkurencí horší. Jinak jedna z lepších možností rychlého občerstvení.
Recenze je užitečná (0)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Oblíbena volba v rámci rychlého občerstvení. Jediným minusem jsou poměrně vysoké ceny. Menu vyjde na 150kč, což je srovnatelné s poledním menu v restauraci. Proto tuto možnost využívám především v době večerního občerstvení či jen svačiny - mini bageta, jen americké brambory, polévka, atd.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Klasický baget fast food v nákupním centru Atrium Flora. Nejradši mám bruselskou bagetu, navíc v menu s americkýma bramborama a icetea - skvělá volba pro rychlý oběd. Jen cenově srovnatelné s jídlem v restauraci. Dále doporučuji čokoládový mufin, jediným zklamáním byla tomatová polévka, která byla spíše jako gulašovka.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO