Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Sakura

    Praha, náměstí Svobody 728/1, 16000

Restaurace Bageterie Boulevard Dejvická

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Tentokrát jsme si daly slané snídaňové menu s sebou. Máslové croissanty a zapečený sýrový sendvič. K pití espresso s mlékem, ovocný čaj a latte. Vše na jedničku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do bageterie Boulevard na Vítězném náměstí chodíváme na snídani, nebo na rychlý lehký oběd. Vybíráme z jejich velmi dobrých baget studených i teplých. Obsluha je většinu rychlá a příjemná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bageterie v Dejvicích leží na fregventovaném místě v blízkosti metra. Prodávají zde velmi dobré bagety teplé i studené. Dá se sem zajít na snídani i na kávu a zmrzlinu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V bageterii na Vítězném náměstí bývají fronty, ale obsluha to zvládá profesionálně. Mají zde výtečnou kávu a velmi dobré bagety. Ty podávají čerstvé nebo zapečené.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do bageterie chodí hodně lidí, každý si zde vybere něco dobrého. Bagetu si můžete vybrat grahamovou, tmavou, nebo světlou. Mají zde čerstvé saláty a výbornou kávu.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO