Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Bageterie Boulevard Dejvická

Bageterie Boulevard jsou původním českým konceptem bageterií, který je na trhu od roku 2003. Tato pobočka se nachází v Dejvicích. Hostům nabízí čerstvé bagety studené i zapečené, saláty, krémové polévky, snídaňové menu, také Brownie, Cookie, Tiramisu, Truffle, zmrzlinu Freddo, teplé i studené nápoje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Tentokrát jsme si daly slané snídaňové menu s sebou. Máslové croissanty a zapečený sýrový sendvič. K pití espresso s mlékem, ovocný čaj a latte. Vše na jedničku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do bageterie Boulevard na Vítězném náměstí chodíváme na snídani, nebo na rychlý lehký oběd. Vybíráme z jejich velmi dobrých baget studených i teplých. Obsluha je většinu rychlá a příjemná.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Bageterie v Dejvicích leží na fregventovaném místě v blízkosti metra. Prodávají zde velmi dobré bagety teplé i studené. Dá se sem zajít na snídani i na kávu a zmrzlinu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO