Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Od 1. 11. 2021 vstoupila v platnost nová COVID-19 opatření vlády České republiky. Provozovatelé restaurací mají povinnost kontrolovat, zda jejich zákazníci splňují podmínku OTN (očkování, negativní test či prodělaná nemoc v posledních 180 dnech).

5 fotografií
Tomáše Garrigue Masaryka 825/45, Karlovy Vary
· Nyní zavřeno (08:00 - 20:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Bagel Lounge Karlovy Vary

Restaurace nabízí rozvoz jídla:

https://www.jidlopodnos.cz/rozvoz-jidel/karlovy-vary/bagel-lounge/


Bagel lounge útulné místo pro všechny, kdo milují bagely. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  -
 • Prostředí:
  -

Bagel jsem navštívila už vícekrát, většinou mi zde moc chutnalo. Včerejší návštěva mě bohužel zklamala. Byla jsem zde se sestrou a braly jsme si jídlo na doma sebou k večeři - Beef in Brooklyn a Burger Bagel. Obě dvě jsme měly celou noc střevní potíže, které přetrvávají i celý druhý den. Za mě tedy velké zklamání.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

S přítelem jsme byli ve Varech na tři dny a každý den jsme restauraci navštívili, jídlo perfektní a personál moc fajn. Moc se mi líbil celkový dojem restaurace. Doporučuji !

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Již dlouho jsem neměl tuto pro nás poněkud netypickou housku zvanou bagel. I vyrazili jsme na doporučení do místního podniku, coby výletníci řádně zmožení a hladoví. Přivítal nás interiér navozující lehce ležérní řemeslnou atmosféru, někdo by možná řekl hipsterskou. Byť je podnik poněkud malý, člověk se tu cítí dobře, což ostatně podtrhne i všímavá obsluha. Nabízené housky jsou skvělé, dobře ochucené, pozoruhodně chuťově vyvážené. Jen nabídka pro děti by nemusela být tak intenzivně smažená. Zajímavostí podniku je, že kromě příboru a ubrousků tady máte k dispozici i tenké rukavice. Na dezert nám už bohužel místo nezbylo, tak dobře jsme si pochutnali.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba