Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Kavárna Bacaro

Dovolujeme si Vás pozvat do kavárny ve francouzském stylu. Nabízíme snídaně do 14ti hodin, domácí quiche, dorty, obložené chlebíčky a mnoho dalších dobrot. V létě se u nás můžete vyzkoušet zahrádku, která Vás zaručeně překvapí. Najdete nás ve vnitrobloku na Vinohradské 86/111. Budeme se těšit na Vaši návštěvu. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárnička, milá obsluha, snídaně chutná. Škoda, že v kavárně ve francouzském stylu nehrají francouzské šansony. Obzvlášť po ránu by to mohlo být příjemné. Ráda se vrátím, doufám, že brzy bude hezké počasí, zahrádka ve vnitrobloku láká.
Kavárna Bacaro
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejlepsi svařák v Praze! Opravdu jsem lepsi neměla ani na trhu. Slečna servírka byla take moc mila. Mohu všem doporučit, at navštíví tuto milou a příjemnou kavárnu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO