Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 16x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Baboo

Restaurace Baboo se specializuje na přípravu bio masa, a to hlavně hovězího od certifikovaných farmářů. Pečlivě vybírají i dodavatele ostatních surovin. Restaurace Baboo je restauraci, která chce propojovat lidi, kteří mají rádi maso, ale i vegetariány, co se chtějí pobavit se svými přáteli u dobrého jídla, ale však nabídka restaurací je pro ně v tomto směru velmi omezená. Zde si vyberete z poloviny jídel, které jsou z masa a z poloviny, kde maso nahradí jiné chutné suroviny. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 1
WTF, dám si burgr za dvě stě pade, k tomu hranolky a jako bonus najdu na talíři mezi tím vším i mrtvou mouchu. Čišník po mě sice nechtěl peníze za jídlo, ačkoliv ty by stejně nedostal a pak vesele skasíroval kamaráda a nakonec i mě to jedno pivko naúčtoval.....tady už nikdy! Snad se recenze dostane k majitelovi.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
hezky interier, poloprazdno. mila slecna servirka. jidlo bylo extra rychle, burgery fajn, nic z ceho bych si sedla na zadek. na rychly obed nebo veceri proc ne..
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO