Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 556x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Babiččina zahrada

Přehled hodnocení
95% celkově
92% personál
93% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 426x
4 90x
3 7x
2 7x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
V oblasti Průhonic jsem potřeboval něco zařídit a na tuhle restauraci jsem narazil čistě náhodou. Prostředí restaurace je velmi útulné a klidné. Jídlo, které jsem objednal mě zcela nadchlo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy kulinářský zážitek doplněný perfektní obsluhou v příjemném klidném prostředí. Tentokrát polévka houbový krém s krutony, hlavní jídlo candát, bramborová placka, listový špenát, česnekové pyré a petrželkový olej a z valentýnského menu dušené telecí srdce, zeleninový bramboráček, listový špenát a bylinkové pyté a na závěr žmolenkový jablečný koláč, karamelizované mandle a marcipánová šlehačka s espressem. K pití výborná cuveé z vinařství Šabata.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vzdy perfektni vykon!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštěvujeme restauraci v průběhu roku, po každé návštěvě odchazime vždy velmi spokojeni a to jak s obsluhou, tak s jídlem, výběrem vina i sladkou tečkou na závěr
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný houbový krém a luxusní bůček s bramboráky a špenátem. Všem doporučuji
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Návštěva v této restauraci mě zklamala. Jídlo je velmi drahé a rozhodně jeho kvalita cenně neodpovídá. K tataráku Vám přinesou nakrájené kyselé okurky, které já třeba ráda nemám. Divadlo u stolu, maso melou před vámi, ale topinky Vám mezi tím uplně vystydnou. Slečna servírka se skoro urazila, když jsem jí řekla, že okurky a kapary do toho nechci a že si chci namíchat tatarák sama. Řekla mi, že to mele rovnou do toho talíře s ingrediencemi.. Ale já je tam prostě všechny nechtěla. Chtěla jsem přinést jen talíř navíc, abych si tatarák namíchala sama.. Dále jsem chtěla přinést koření, které se do tataráku normálně dávají. Což byl velký problém. Jediné co jsem dostala byla mletá paprika a o kmín už jsem se bála říct. Vývar i kaldoun nic moc, knedlíčky v obou polívkách přímo hrozné.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO