Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 538x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Babiččina zahrada

Babiččina zahrada je restaurace s kouzelným prostředím a fantastickou českou prvorepublikovou kuchyní, kterou tu vyhlášený šéfkuchař Radek David dovedl k dokonalosti. Těšte se na masa provoněná bylinkami ze zdejší zahrádky, poctivé omáčky, dezerty inspirované staročeskou kuchyní babiček a pravé české polévky, které kuchaři vaří na modrých kachlových kamnech přímo uprostřed restaurace.

V originálním menu nechybí takové lahůdky jako jsou račí ocásky, pečené sladkovodní ryby nebo rolády z perličky a jehněčího. Jídla tu připravují z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších potravin od drobných pěstitelů a farmářů.

Úžasná je zdejší domácká atmosféra a prostředí, díky kterému si budete připadat jako na návštěvě u své milované babičky na venkově. Příjemné posezení nabízí také malé dřevěné altánky na zahrádce.

Kuchyni Babiččiny zahrady velí přední český šéfkuchař Radek David, který se učil vařit v michelinských restauracích v Londýně a Francii. Působil také v Itálii, Číně nebo Egyptě. Na kontě má přes 10 zlatých medailí z českých i mezinárodních kuchařských soutěží a olympiád.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Krásné domácí prostředí. Jídlo je vařeno s velkou láskou. Velice zajímavý je jídelní lístek. Polévka je krásně servírovaná v hrnci. Kančí kýta s šípkovou omáčkou a bramborové šišky s perníkem byly vynikající. A závěrečná exkluzivní sladká tečka v podobě čokoládových kremrolí to vše jen završila. Doporučujeme navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Restaurace Babiččina zahrada Restaurace Babiččina zahrada Restaurace Babiččina zahrada Restaurace Babiččina zahrada
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO