5 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Babiččina zahrada

Vážení hosté, rádi bychom Vás přivítali v našich dalších oblíbených podnicích The Bistro a La Verenda

Babiččina zahrada je restaurace s kouzelným prostředím a fantastickou českou prvorepublikovou kuchyní, kterou tu vyhlášený šéfkuchař Radek David dovedl k dokonalosti. Těšte se na masa provoněná bylinkami ze zdejší zahrádky, poctivé omáčky, dezerty inspirované staročeskou kuchyní babiček a pravé české polévky, které kuchaři vaří na modrých kachlových kamnech přímo uprostřed restaurace.

V originálním menu nechybí takové lahůdky jako jsou račí ocásky, pečené sladkovodní ryby nebo rolády z perličky a jehněčího. Jídla tu připravují z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších potravin od drobných pěstitelů a farmářů.

Úžasná je zdejší domácká atmosféra a prostředí, díky kterému si budete připadat jako na návštěvě u své milované babičky na venkově. Příjemné posezení nabízí také malé dřevěné altánky na zahrádce.

Kuchyni Babiččiny zahrady velí přední český šéfkuchař Radek David, který se učil vařit v michelinských restauracích v Londýně a Francii. Působil také v Itálii, Číně nebo Egyptě. Na kontě má přes 10 zlatých medailí z českých i mezinárodních kuchařských soutěží a olympiád.


Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

  • +81

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Obsluha zprvu ochotná. Po objednání jídla se nám už moc nevěnovali. Chtěli jsme vinný lístek, který nám byl v nestřeženém okamžiku opět odebrán, aniž by se nás kdokoliv zeptal zda si nějaké víno dáme. Nealko pití jsme dostali jen na začátku, pak už si nikdo nevšiml že nemáme co pít. Jídlo průměrné, tatarský biftek vůbec nenadchl. Pan číšník v umaštěné zástěře a s utrženou kapsou, byl zřejmě nějaký unavený (soudím dle rychlosti a stylu chůze). Při placení jsme se ani obsluhy nedočkali, nechali jsme tedy peníze v nádobě co nám byla přinesena s účtem na stůl a raději odešli. Celkový dojem z této restaurace nemáme moc příjemný.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace