Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 579x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Babiččina zahrada

Babiččina zahrada je restaurace s kouzelným prostředím a fantastickou českou prvorepublikovou kuchyní, kterou tu vyhlášený šéfkuchař Radek David dovedl k dokonalosti. Těšte se na masa provoněná bylinkami ze zdejší zahrádky, poctivé omáčky, dezerty inspirované staročeskou kuchyní babiček a pravé české polévky, které kuchaři vaří na modrých kachlových kamnech přímo uprostřed restaurace.

V originálním menu nechybí takové lahůdky jako jsou račí ocásky, pečené sladkovodní ryby nebo rolády z perličky a jehněčího. Jídla tu připravují z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších potravin od drobných pěstitelů a farmářů.

Úžasná je zdejší domácká atmosféra a prostředí, díky kterému si budete připadat jako na návštěvě u své milované babičky na venkově. Příjemné posezení nabízí také malé dřevěné altánky na zahrádce.

Kuchyni Babiččiny zahrady velí přední český šéfkuchař Radek David, který se učil vařit v michelinských restauracích v Londýně a Francii. Působil také v Itálii, Číně nebo Egyptě. Na kontě má přes 10 zlatých medailí z českých i mezinárodních kuchařských soutěží a olympiád.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi ráda se k Vám, tedy k "Babičce", stále vracím a to nejen díky tomu skvělému a chutnému jídlu, které vždy dostanu, ale současně také pro tu výjimečnou a láskyplnou atmosféru, která mne ovládne už v okamžiku, kdy vstoupím do restaurace a dále pokračuje s příchodem každého chodu... Děkuji Vám za tu milou příležitost octnout se alespoň na chvíli jako u své babičky... Hezký den! :o)
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo i servírování výborné, bohužel celkový dojem zkazil personál. Nekomunikativní přístup, speciální nabídka týdne nám nebyla vůbec sdělena, dozvěděli jsme se o ní až díky nabídce vedlejšímu stolu od jiné servírky. Chyběl nám proaktivní přístup personálu a nápojový lístek do začátku. Na adresu jídla však jen samá pozitiva, zcela jistě čerstvé a kvalitní suroviny, dali jsme si předkrm, polévku, hlavní chod i dezert a vše výborné chuti. Rádi se vrátíme, snad bude personál příště lépe naladěn :)
Restaurace Babiččina zahrada Restaurace Babiččina zahrada Restaurace Babiččina zahrada Restaurace Babiččina zahrada
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO