Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 105x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Babetti Ristorante - Ostrava centrum

Vychutnejte si příjemnou atmosféru domácí italské kuchyně připravované podle tradičních receptur. Nechte se unést zajímavými kombinacemi předkrmů, těstovin, pizzy, steaků, čerstvých ryb a domácích dezertů. Doplňte chuť vynikajícím vínem a zakončete kvalitním espressem...

...prostě žijte chvíli po italsku!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace s milým personálem. Jídlo, které jsme s dali, bylo vynikající, a to polévka, těstoviny i salát. Po skvělé večeři jsme si dali výborné víno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci mají skvělé těstoviny na různé způsoby. Rovněž sicilské víno je vynikající a když si dáte ke kávě výborný moučník, nemá to chybu. I když je tato restaurace sice trochu dražší, na jídle si pochutnáte.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí a příjemná obsluha. Jídlo bylo naprosto perfektní. Zajímavá nabídka a porce akorát. Nemám co vytknout. Určitě zase přijdeme, protože jsme si moc pochutnali. Měli jsme zatím jen těstoviny, ale rozhodně přijdeme i na pizzu.
Babetti Ristorante - Ostrava centrum Babetti Ristorante - Ostrava centrum
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO