Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 37x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Avion 58

Hlavní myšlenkou vzniku restaurace Avion58 bylo vytvořit podnik, ve kterém si budete moci pochutnat na dobrém jídle, dobrém pivu nebo kvalitním vínu, vše v příjemné a přátelské atmosféře bývalé varny měšťanského pivovaru z roku 1895, která dodává prostoru osobitý charakter. 

Restaurace otevírá již v 8 hodin ráno, kdy pro vás připravujeme povzbuzující kávu se snídaní. V poledne k nám můžete zajít na oběd. Obědové menu je vždy sestaveno tak, aby si u nás vybral jak fanoušek české kuchyně, tak i milovník exotičtějších pokrmů. Večer si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Avion 58 je příjemné místo na víkendový oběd nebo večeři, škoda jen kuřácké části, kouř proniká i do nekuřáckého úseku. Jídlo přišlo bryskně a bylo velmi dobré.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace Avion 58 neurazí, nenadchne. Na denní meníčko je fajn zajít, ale nečekejte zázraky. Zkusila jsem i thajské jídlo ze stálé nabídky a bohužel opět průměrný zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborně, atmosféra velmi dobra. Domácí pivo skvěle. Drobný nedostatek byl mírný smrad po plísní (nevím co to ve skutečnosti bylo) na některých místech.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO