Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 30x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace AVATAR

Restaurace Avatár je již od svého založení v roce 2000 známa brněnským příznivcům zdravého stravování, jako oáza pohody a dobrého jídla.
Kde jinde mi navíc nabídnou neomezenou porci poledního menu za 99,-Kč z čistě přírodních surovin, živý oheň v krbu a nápoj k menu zdarma?
Avatár také často navštěvují rodiny s dětmi. Dětský koutek, nekuřácké, kultivované prostředí bez alkoholu to je přesně to, co děti potřebují a Avatár nabízí.
Obědem v Avatáru navíc prospívám nejen svému zdraví, ale i krajině a regionu, ve kterém žiji. Avatár totiž vždy upřednostňuje lokálně vypěstované produkty a místní suroviny.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ve vegetariánské restauraci Avatár jsem byla celkově spokojená. jídlo mně chutnalo a pro velké jedlíky je výhodou možnost si neomezeně přidávat. Zněla tam i tichá hudba.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ve vegetariánské restauraci Avatár jsem byla celkově spokojená. Tamní personál byl velmi milý a usměvavý, jídlo dobré a příjemná atmosféra s meditační hudbou. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ve vegetariánské restauraci Avatár jsem byla celkově spokojená. Nachází se v centru Brna přímo u zastávek MHD. Jídlo mně chutnalo a panovala tam příjemná atmosféra.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO