Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna AUX Café

 Vedle skvělé, výběrové kávy české značky Doubleshot si zde můžete vychutnávat na dvě stovky prémiových destilátů, mezi nimiž dominují hlavně rumy; těch najdete na barové kaskádě kolem sta Další specialitou podniku je i řada výtečných absintů, které se v AUXu podávají tradičním francouzským způsobem z doby prokletých básníků, tedy překapáváním ledové vody přes kostku cukru z absinthové fontány. Kulturní dění má v AUX Café záběr také pěkně široký, a tak si zde můžete užít nejen klasické tancovací party s DJem, ale třeba i koncerty vážné hudby, divadelní představení malých spolků, autorská čtení nebo přednášky na všechna možná i nemožná témata. A kdo si chce udělat zábavu vlastní, ani ten nebude poslán k čertu, organizace soukromých večírků a oslav se stala již oblíbeným zvykem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Při návštěvě Tábora nemůžeme nikdy AUX Café vynechat, tentokrát jsme navštívili nové prostory na Střelnici :) piva dobrá, rumy také a obsluha, která má o nabídce přehled a ví :) jídlo jsme žádné neměli. nejpozději první víkend v červenci zase přijedem :)
Kavárna AUX Café
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Skvela hospudka kde maj vzdycky vyber dobrych piv z minipivovaru! Vzdycky skvele prostredi a prima atmosfera, rad se sem vracim. Doporucuji kazdemu kdo zavita do Tabora!
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pohodová a hezky zařízená kavárna v centru Tábora s milou obsluhou. Nepodávají tu ale vodu z kohoutku a nemají tu ani nic k jídlu. Tedy kromě oliv nebo mandlí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO