Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna AUX Café

 Vedle skvělé, výběrové kávy české značky Doubleshot si zde můžete vychutnávat na dvě stovky prémiových destilátů, mezi nimiž dominují hlavně rumy; těch najdete na barové kaskádě kolem sta Další specialitou podniku je i řada výtečných absintů, které se v AUXu podávají tradičním francouzským způsobem z doby prokletých básníků, tedy překapáváním ledové vody přes kostku cukru z absinthové fontány. Kulturní dění má v AUX Café záběr také pěkně široký, a tak si zde můžete užít nejen klasické tancovací party s DJem, ale třeba i koncerty vážné hudby, divadelní představení malých spolků, autorská čtení nebo přednášky na všechna možná i nemožná témata. A kdo si chce udělat zábavu vlastní, ani ten nebude poslán k čertu, organizace soukromých večírků a oslav se stala již oblíbeným zvykem.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Skvela hospudka kde maj vzdycky vyber dobrych piv z minipivovaru! Vzdycky skvele prostredi a prima atmosfera, rad se sem vracim. Doporucuji kazdemu kdo zavita do Tabora!
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pohodová a hezky zařízená kavárna v centru Tábora s milou obsluhou. Nepodávají tu ale vodu z kohoutku a nemají tu ani nic k jídlu. Tedy kromě oliv nebo mandlí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO