Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

17 fotek
Podnik dočasně nepřijímá rezervace z Restu

Dne 12. března byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 1. dubna a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

Na mapě

Informace Aureole Restaurant

Restaurace Aureole je známá nejen dechberoucím výhledem na Prahu ze 109 metrové výšky, úžasným výběrem vín, profesionálním servisem, ale především skvělou kuchyní inspirovanou gastronomií z celého světa. Pokrmy jsou inspirovány oblíbenou středomořskou kuchyní. Důraz je kladen na chuťově perfektně vyladěná jídla, prvotřídní kvalitu a čerstvost surovin, z kterých se kuchařský tým snaží vytěžit maximum.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 1
  • Prostředí: 4

Chodíme sem občas nejen kvůli výhledu, ale i jídlu, nicméně obsluha dříve celkem ušla, ale na tohoto Valentýna byla opravdu tragická. Personál asi vypůjčený od kasy z obchoďáku, protože když pominu chaos, tak jejich neznalost etikety byla dosti směšná, když neberu v úvahu ještě ceny, které byly snad nejdražší co se týče "kvality" prezentovaného menu v Praze na stejnou akci v jiných podnicích. Interiér a čistota začíná také pomalinku upadat, odlepené kousky obložení stěn, odřené stěny, zapatlaná okna(otisky rukou, fleky).

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 2

We were not informed by Restu that the restaurant is full and when we got there we were told that they improvised in another part of the building, a Congress center room, and we were seated at a table there. The table was not a dining one, the lights were very bright, not as they were in the real restaurant, the bottles of wine were in a cooler, placed on the floor. In conclusion, we did not have the same experience as if we would have been seated at the normal table and as we expected.

Všechna hodnocení

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba