Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Aura Pod Muzeem

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super restaurace se skvělým jídlem, které jsme si dali. K tomu výborné víno. V restauraci nebylo nakouřeno, takže jsme se cítili velmi dobře. Obsluha byla taky příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je velice příjemná, tentokrát jsme však seděli na zahrádce. Jídlo jsme si nedali, pouze skvělý Aperol Spritz. Je to pití, které jsme ochutnali v Itálii a je velice chutné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice dobrá restaurace s vynikajícím jídlem a dá se vybrat opravdu z mnoha jídel. Seděli jsme venku na zahrádce, kde je příjemné posezení. Personál je taky velice příjemný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je velice pěkná, i když tentokrát jsme seděli venku na zahrádce, jelikož bylo krásné počasí. Jídlo je velice chutné a je z čeho vybírat. K jídlu jsme si dali skvělé prosecco.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi pěkná restaurace s příjemným personálem. Jídlo bylo výborné. Víno červené i bílé, které jsme vyzkoušeli, bylo taky dobré. Jediné co bychom uvítali, kdyby restaurace byla nekuřácká.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO