Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Aura Pod Muzeem

Restaurace se nachází v suterénu historické budovy Ostravského muzea na Masarykově náměstí v centru Ostravy v příjemném prostředí bývalé ostravské radnice. K dispozici je salónek pro rodinné oslavy i obchodní jednání, svatby, promoce. Každý den zde připravují obědové omenu, dokonce i o víkendu. Ve všední dny si zákazník může dopřát z nabídky čtyř jídel, v sobotu a neděli ze dvou jídel české i mezinárodní kuchyně. Součástí restaurace je kavárna s širokou nabídkou zákusků a nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Super restaurace se skvělým jídlem, které jsme si dali. K tomu výborné víno. V restauraci nebylo nakouřeno, takže jsme se cítili velmi dobře. Obsluha byla taky příjemná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace je velice příjemná, tentokrát jsme však seděli na zahrádce. Jídlo jsme si nedali, pouze skvělý Aperol Spritz. Je to pití, které jsme ochutnali v Itálii a je velice chutné.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO