Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 129x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Augustine Restaurant

Restaurace Augustine se nachází v samém historickém srdci Prahy v příjemném prostředí Malé Strany a je součástí pětihvězdičkového hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague. Nabízí to nejlepší z moderní české a evropské kuchyně. Šéfkuchař Marek Fichtner vytvořil dynamické a velmi kreativní menu s využitím nejkvalitnějších surovin. Marek, který se své kuchařské umění učil po celém světě, využívá suroviny převážně od místních českých producentů a díky využití netradičních kuchařských postupů pak dává vyniknout opravdové chuti jednotlivých pokrmů. Samozřejmostí jsou tu sezónni menu, pořádání společenských akcí, nově pak speciální nabídka vín a piv z místních minipivovarů šitá na míru k aktuální nabídce pokrmů. Všichni si tedy – s laskavou pomocí personálu – rozhodně přijdou na své.


 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme na večeři, čtvrtečním BBQ, úžasné předkrmy, ještě lepší maso a nejlepší zákusky, odvalili jsme se jako vorvani. A hlavně personál působí hrozně přívětivě a lidsky, žádná škrobenost, nadmíru spokojeni. Nebyl jsem poprvé a určitě ne naposled.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
vzhledem k exkluzivitě jídel, ne však prostředí - sice hotel a restaurace jsou z druhé strany Valdštejnské zahrady, které je až moc strohé, moderní (je to jen a jen můj dojem, záleží na vkusu jednotlivce), restauraci doporučuji, jídlo je pro gurmány.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO