Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 127x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Augustine Restaurant

Restaurace Augustine se nachází v samém historickém srdci Prahy v příjemném prostředí Malé Strany a je součástí pětihvězdičkového hotelu Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague. Nabízí to nejlepší z moderní české a evropské kuchyně. Šéfkuchař Marek Fichtner vytvořil dynamické a velmi kreativní menu s využitím nejkvalitnějších surovin. Marek, který se své kuchařské umění učil po celém světě, využívá suroviny převážně od místních českých producentů a díky využití netradičních kuchařských postupů pak dává vyniknout opravdové chuti jednotlivých pokrmů. Samozřejmostí jsou tu sezónni menu, pořádání společenských akcí, nově pak speciální nabídka vín a piv z místních minipivovarů šitá na míru k aktuální nabídce pokrmů. Všichni si tedy – s laskavou pomocí personálu – rozhodně přijdou na své.


 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
vzhledem k exkluzivitě jídel, ne však prostředí - sice hotel a restaurace jsou z druhé strany Valdštejnské zahrady, které je až moc strohé, moderní (je to jen a jen můj dojem, záleží na vkusu jednotlivce), restauraci doporučuji, jídlo je pro gurmány.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The location is perfect, just like the service and the food. We had a great evening and for sure we will go again and recommend it to our friends. We had the degustation menus - great choice!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO