Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Cukrárna au GOURMAND

Provoz francouzské cukrárny nabízející dorty, pečivo a cukrovinky, které jsou vyráběny z nejkvalitnějších surovin, podle vlastních originálních receptů. Kromě každodenní nabídky vyrábí dorty na zakázky určené pro svatby, narozeniny a jiné příležitosti. Do nabídky cukrárny patří také saláty, sendviče, polévky, zmrzlina, vína, teplé nápoje.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme zde na podzim a tehdy nám to přišlo uvnitř daleko pohodovější. Dnes jsme vzhledem k počasí dali přednost zahrádce, kde se může i kouřit, což ostatní hosté docela hojně činili. Obsluha byla také jakási zdrženlivější. Celkově docela dobrý zážitek, ale očekávání byly větší. A ceny taky...
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Francouzském dorty a pečivo velmi chutné, cena trochu nad normál. Tentokrát káva nám nechutnala, byla příliš řídká. Obsluha nám vysvětlila, že je to kávou značky ILLY, která v poslední době snížila kvalitu a kavárna bude měnit dodavatele. Je třeba zmínit slečnu Kateřinu a pana Vítka jako reprezentanty skvělé obsluhy.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO