Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 33x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Atmosphere

Přehled hodnocení
90% celkově
91% personál
91% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 27x
4 3x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo krásně naservírované a chuťově moc dobré. Nápoje ale hodnotím hůř - bílé víno bylo málo vychlazené, ostatní nápoje předražené (0,5l Plzeň za 79 Kč). Obsluha byla neprofesionální.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsem zavíla s kamarádkami, chtěla jsem otestovat kuchyni, protože často chodím do Lobstera. Při příchodu jsme si mohly vybrat stůl, což bylo fajn. Super byly speciální stoličky na kabelky, které nám ihned přistavila sympatická pánská obsluha :-) Pak jsme dostali "letní menu", ale nepochopila jsem, jestli se vaří i něco jiného nebo je v nabídce jenom toto letní menu. Pak nám obsluha nabídla jako přípitek Prosecco, které jsme si daly všechny, a pak naservírovala různé druhy pečiva a másel. Obě světlá mi chutnala hodně, červený chleba z červené řepy byl podle těch ostatních suchý. Z letního menu jsem si vybrala telecí hřbet s křenovou pěnou, Tresku v seafood a Čokoládovy mille feuille. Předkrm byl ok, nebyla k tomu ale žádná příloha, takže jsem použila chleba, které nám bylo přinesené na stůl jako první. Chuťově to bylo ze všech chodů nejlepší. K tresce byla jako příloha opečený chleba (nebylo uvedené v menu, takže jsem nevěděla, že vlastně budu jíst za večer jen samé pečivo). Bylo to pikantní, přičemž já pikantní moc nemusím, seafood byl super, treska mi moc nejede všeobecně, byla bych radši za jinou rybu. Pak jsem se těšila na čokoládový dezert, ale de facto čokoládového tam toho moc nebylo, protože to bylo nějaké listové těsto a čokoládová pěna, které tam bylo hodně málo, špatně se to jedlo, nešlo to pořádně ukrojit, drobilo se to a bylo to celkově hodně suché. Já jsem ujetá na sladké a chutná mi opravdu skoro všechno, ale toto teda bych si už nikdy nedala. Když porovnám kuchyň, která se vaří v Lobsteru, a tuhle, tak musím konstatovat, že mě vůbec nezaujala a nesedí mi taková jídla, neodstřelilo mě to ze židle narozdíl od jídla v Lobsteru, takže já už vždy půjdu raději do Lobstera. Ostatní holkám víceméně chutnalo, ale měly trochu jiné menu a nechodí do Lobstera. :-) Jinak interiér není špatný, ale necítila jsem se tam tak dobře jak v Lobsterovi. Plusové body dávám obsluze, protože i sama od sebe navrhla, že nás vyfotí. :-)
Restaurace Atmosphere
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila už dvakrát, pokaždé bylo jídlo výborné. Prostředí restaurace je příjemné, personál vyškolený a milý a kuchaři úžasní, prostě pokaždé nejlepší gastro zážitek. Určitě restauraci navštivte, budete nadšení.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídla vynikající, za zvýhodněnou cenu v letním 3-chodovém menu opravdu dobrý poměr cena-kvalita. Obsluha byla milá, ale v tomto podniku bych nečekal "brigádnici", zejména když chcete doporučit víno a čekáte profi přístup. Nabídka rozlévaných vín mě zklamala - 2 bílé a 1 červené, žádné z nich nebylo moravské (i když rakouský riesling byl pěkný), ceny za 1dcl vína šílené (vykompenzují v celkovém účtu výhodnou cenu jídla). Když jsme přišli, byl příjemný letní večer a zahrádka byla zavřená, takže jsme museli sedět uvnitř. Příště zajdu spíše jen na jídlo a karafu s vodou a kávu. Prostředí příjemné, ale na můj vkus trochu "prázdno". Nejsem si jistý, jak moc tento typ restaurace patří do nákupního centra - bylo by jistě příjemnější vyrazit za podobným zážitkem někam do města nebo do přírody..
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 2
Byli jsme zklamáni. Velmi malá nabídka jídel, přesto servírka nedokázala o jídle informovat. Např. Co obsahuje salát Waldorf... Jídlo samo o sobě nebylo špatné, ale to bylo jediné plus. Vinný lístek nám dali vybrat z umatlaněho ipadu a první dvě vína, která jsme žádali, neměli. Slabota.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
S přítelkyní jsme vyrazili na letní 3 chodové menu a nemáme si na co stěžovat. Klidné prostředí, pozorný personál a hlavně vynikající jídlo. Chuťově i vizuálně velice povedené. Konkrétně - BRIOŠKA, lesní houby, šunka a pečený česnek jako předkrm, DUŠENÝ HOVĚZÍ KRK omáčka ze sušených meruněk, kyselé žampiony a kaše z pečených brambor jako hlavní chod a CRÈME BRÛLÉE kardamon jako dezert.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO