Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 37x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Atmosphere

Přehled hodnocení
91% celkově
92% personál
92% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 31x
4 3x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Přestože se restaurce nachází v nákupním centru, zážitek z nabízených jídel to vábec nekazí díky stylovému interieru. Moc se nam libila i "otevřená kuchyně". Ochutnali jsme jídla ze stálého lístku i ze sezonní nabídky a byli jsme naprosto spokojeni, obzvlášť s bramborovými gnocchi s lanýži.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
byli jsme velmi spokojeni,nyní je nový jídelníček,který je velmi zajímavý,přirovnala bych je k zámečku v petrovicích u karviné.nestihly jsme přijít v čase rezervace a tak jsme zašli večer,děkujeme
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vyborna kuchyně a personál. Těšíme se na příště.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo krásně naservírované a chuťově moc dobré. Nápoje ale hodnotím hůř - bílé víno bylo málo vychlazené, ostatní nápoje předražené (0,5l Plzeň za 79 Kč). Obsluha byla neprofesionální.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Zobrazit reakci restaurace
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace jsem zavíla s kamarádkami, chtěla jsem otestovat kuchyni, protože často chodím do Lobstera. Při příchodu jsme si mohly vybrat stůl, což bylo fajn. Super byly speciální stoličky na kabelky, které nám ihned přistavila sympatická pánská obsluha :-) Pak jsme dostali "letní menu", ale nepochopila jsem, jestli se vaří i něco jiného nebo je v nabídce jenom toto letní menu. Pak nám obsluha nabídla jako přípitek Prosecco, které jsme si daly všechny, a pak naservírovala různé druhy pečiva a másel. Obě světlá mi chutnala hodně, červený chleba z červené řepy byl podle těch ostatních suchý. Z letního menu jsem si vybrala telecí hřbet s křenovou pěnou, Tresku v seafood a Čokoládovy mille feuille. Předkrm byl ok, nebyla k tomu ale žádná příloha, takže jsem použila chleba, které nám bylo přinesené na stůl jako první. Chuťově to bylo ze všech chodů nejlepší. K tresce byla jako příloha opečený chleba (nebylo uvedené v menu, takže jsem nevěděla, že vlastně budu jíst za večer jen samé pečivo). Bylo to pikantní, přičemž já pikantní moc nemusím, seafood byl super, treska mi moc nejede všeobecně, byla bych radši za jinou rybu. Pak jsem se těšila na čokoládový dezert, ale de facto čokoládového tam toho moc nebylo, protože to bylo nějaké listové těsto a čokoládová pěna, které tam bylo hodně málo, špatně se to jedlo, nešlo to pořádně ukrojit, drobilo se to a bylo to celkově hodně suché. Já jsem ujetá na sladké a chutná mi opravdu skoro všechno, ale toto teda bych si už nikdy nedala. Když porovnám kuchyň, která se vaří v Lobsteru, a tuhle, tak musím konstatovat, že mě vůbec nezaujala a nesedí mi taková jídla, neodstřelilo mě to ze židle narozdíl od jídla v Lobsteru, takže já už vždy půjdu raději do Lobstera. Ostatní holkám víceméně chutnalo, ale měly trochu jiné menu a nechodí do Lobstera. :-) Jinak interiér není špatný, ale necítila jsem se tam tak dobře jak v Lobsterovi. Plusové body dávám obsluze, protože i sama od sebe navrhla, že nás vyfotí. :-)
Restaurace Atmosphere
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO