Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Atlas Café

Kavárna je spojena s vysoce kvalitní italskou kávou Hausbrandt, která ve spojení s dobře seřízeným strojem, dobře nastaveným mlýnkem a kvalitní přípravou baristy se stává požitkem pro návštěvníky kina i pro ostatní hosty. Pomalé pražení je základním faktorem proto, aby ta nejvybranější káva získala onu sílu a aroma, které ji činí nezaměniteknou a kterou můžete ochutnat právě zde. Značka Hausbrandt byla založena v Terstu v roce 1892 velitelem obchodního loďstva Hermannem Hausbrandtem. Společnost byla první kdo na konci 19. století nabízel již zabalené produkty, plně opracované a zapečetěné v kovových nádobách k spotřebě zákazníky. Společnost Hausbrandt Trieste 1892 S. p. A, kterou v současné době řídí rodina Zanetti se sídlem v Nervesa v provincii Treviso již expandovala a dnes ji můžete najít po celém světě, dnes i v ČR.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna nabízí příjemný sortiment nápojů a drobného občerstvení (zapečené paniny, paštika, nakládaná zelenina s chlebem), nicméně na večerní posezení bych ji úplně nedoporučila. Určitě na drink před či po kinu, ale na dlouhodobější sezení to tam není moc útulné, je tam zima a bohužel se tam kouří.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna nabízí výtečnou domácí limonádu. S kamarádkou jsme ochutnali brusinkovou, ve které plavaly i celé brusinky a byla moc dobrá. Na někoho možná trochu sladší, ale pro mě to bylo akorát. Jediné negativum vidím v tom, že kavárna je pouze kuřácká.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO