Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

6 fotografií
Nádražní 705, Opočno
· Zavřeno Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Ateliér Renata

Cílem Ateliéru Renata bylo vytvořit prostředí, které bude příjemné a umožní alespoň na chvíli uniknout tempu dnešní doby.
 Návštěvníci, obklopeni nevšedními dekoracemi a dárkovými předměty, mohou posedět se šálkem vynikající švédské kávy Zoega, rozjímat nad sklenicí moravského vína či rozdovádět chuťové pohárky díky výborným domácím zákuskům. V Galerii setkání pořádají doprovodné akce spojené s ruční tvorbou, degustace vín, rumů, koňaků a dalších pochutin. Příjemné prostředí je možné využít pro menší rodinné oslavy, přátelská posezení či firemní prezentace. K posezení láká i stylově upravená terasa. Rodinná atmosféra zprostředkovaná srdečnou obsluhou je tím nejlepším důvodem k návštěvě.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba