5 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Restaurace Atelier Kalina

Atelier Kalina navazuje ve svém přístupu na restauraci Kalina cuisine & vins. 

Stále je pro ně nejdůležitější vaření z prvotřídních surovin a kombinace přirozeného jídla s klasickými víny. Interiér restaurace je opět podřízen funkčnosti a jednoduchosti, jeho dominantou je, kromě zaplněných vinoték, průhled do kuchyně skrz velkou skleněnou stěnu, kde uvidíte zdejší kuchaře při práci. Recepty tentokrát intenzivněji vychází z domácí české kuchyně, jakou všichni známe od svých babiček a maminek. 

Za slunečných jarních a letních dnů hosté ocení jistě oázu klidu – terasu na prvním nádvoří, ze které mohou obdivovat průčelí barokního paláce. Pro uzavřenou společnost či privátní jednání je možno využít nerušenou pohodu některého z privátních salonků. Pro milovníky doutníků je k dispozici cigar club. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Pošmourné podzimní počasí se změnilo večerem v Atelieru KALINA ve festival. Vývar na začátek a jako předkrm fantastická kachní prsa s foie gras a fíky. Jako hlavní chody byly jelen s černým kořenem a úžasný sumec na kroupách s křenovou pěnou. Tečka na konec? Povidlové taštičky a čoko parfait! Skvělý koncert chutí - děkujeme všem kuchařům! Díky i číšníkovi Rosťovi, který nás obsluhoval a radil s jídly a vinným párováním.

Všechna hodnocení

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace