Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 11x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Atelier Kalina

Atelier Kalina navazuje ve svém přístupu na restauraci Kalina cuisine & vins. 

Stále je pro ně nejdůležitější vaření z prvotřídních surovin a kombinace přirozeného jídla s klasickými víny. Interiér restaurace je opět podřízen funkčnosti a jednoduchosti, jeho dominantou je, kromě zaplněných vinoték, průhled do kuchyně skrz velkou skleněnou stěnu, kde uvidíte zdejší kuchaře při práci. Recepty tentokrát intenzivněji vychází z domácí české kuchyně, jakou všichni známe od svých babiček a maminek. 

Za slunečných jarních a letních dnů hosté ocení jistě oázu klidu – terasu na prvním nádvoří, ze které mohou obdivovat průčelí barokního paláce. Pro uzavřenou společnost či privátní jednání je možno využít nerušenou pohodu některého z privátních salonků. Pro milovníky doutníků je k dispozici cigar club. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
A most memorable evening, One that will be difficult to forget. Every course was prepared and presented in an excellent manner, and there staff were pleasant.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO