Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 44x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Asijská restaurace Zlatý Drak

Přehled hodnocení
85% celkově
77% personál
78% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 15x
3 4x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Slušné, ale ne nijak výjimečné. Byli jsme ve 4 a někomu jídlo chutnalo hodně, někomu méně. Mně osobně přišlo dobré, ale jedl jsem i mnohem lepší.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
This is really good choice if you want to taste and enjoy good Asian food in Pilsen. We shared different soups, starters and main courses in our small group of four and all was delicious. Nice and helpful staff as well. The only issue is smoking people there ...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace Zlatý drak jsme zavítali po delší době a opět jsme byli moc spokojeni. Obalovaná kuřecí prsa v sladkokyselé omáčce i kachna na červeném kari byly vynikající. Kolem poledne byla restaurace totálně plná, ale servírky stíhaly a byly velmi ochotné uvařit nám po dobrém jídle kávu. Fajn čínská v centru města
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyrazili jsme do Draka na sushi, jelikoz je to nase oblibena restaurace a opet nezklamala. Sushi vyborne, jen tedy jsme si dali jeden druh, kde bylo moc ryze, ale jinak parada.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
This restaurant is good, food is tasty and the place is big with nice and typical decor. Service is ok, although when the place is full, might be slow and less efficient..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Velmi dobré jídlo za výborné ceny. Navíc v poledním menu standardní velikost porcí, což neni všude běžné. Suši a kachnu na kari mohu určitě doporučit. Dal jsem si nudle místo rýže a byly výborné. Prostředí slušné, jen bych čekal, že chop sticks s ubrousky navíc dostaneme rovnou a nebudem si muset říkat a čekat na ně. Ale jinak - velmi dobré, určitě zas přijdu!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace Zlatý drak nás velmi příjemně překvapila. Skvěle naslouchající personál, který vždy pomůže s výběrem. Jídlo velmi krásně servírované a neodolatelná chuť, která dělá tuhle restauraci vyjímečnou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná asijská restaurace (pro návštěvníka Plzně může být obtížné ji na Americké třídě najít), hezké prostředí (pro dětí atraktivní velká akvária), rychlá a ochotná obsluha, široká a zajímavá nabídka jídelního lístku, ceny velmi přijatelné. Chodím sem výborná jídla z kachního masa. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO