Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 42x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Asijská restaurace Zlatý Drak

Restaurace ZLATÝ DRAK je známá pro všechny labužníky, kteří mají rádi umění asijské kuchyně. S labužnickým pohledem na jídlo a pití si můžete vybírat z opravdových asijských specialit a připadat si přitom jako v pravé asijské rodině. ZLATÝ DRAK je symbol asijské kultury, který si přejeme vnést do naší restaurace.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace Zlatý drak jsme zavítali po delší době a opět jsme byli moc spokojeni. Obalovaná kuřecí prsa v sladkokyselé omáčce i kachna na červeném kari byly vynikající. Kolem poledne byla restaurace totálně plná, ale servírky stíhaly a byly velmi ochotné uvařit nám po dobrém jídle kávu. Fajn čínská v centru města
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyrazili jsme do Draka na sushi, jelikoz je to nase oblibena restaurace a opet nezklamala. Sushi vyborne, jen tedy jsme si dali jeden druh, kde bylo moc ryze, ale jinak parada.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
This restaurant is good, food is tasty and the place is big with nice and typical decor. Service is ok, although when the place is full, might be slow and less efficient..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO