Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 48x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Artista Restaurace

Přehled hodnocení
89% celkově
94% personál
95% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 22x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
První dva chody výborné, dezert o něco slabší. Vkusně servírováno. Krásné prostředí i výhled. Pozor na dražší nápoje!
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Návštěva v rámci festivalu Masopust 2012. Prostředí luxusní, jen je velice smutné, že restaurace byla celou dobu prázdná. Krásná terasa, která musí být v létě skutečným zážitkem.Hlavní chod velice dobrý, nápaditý, jen v něm byl velký nepoměr mezi porcí masa a houbového kuby (kuby mohlo být více). Předkrm výtečný, dezert slušný, ale nijak nenadchl. Vždy oceňuji, když je na stole neustále pečivo a máslo. Ale v restauraci této třídy bych očekával trochu vyšší stupeň nápaditosti, než jen rozpékat standartní mražené polotovary.Na toalety (které jsou ovšem luxusní) se ale chodí přes celé přízemí a recepci, což není zrovna optimální. Obsluha milá, pozorná, nevtíravá a obeznámená s tím, co nabízela.Problém trochu je z tím, zda restauraci doporučit ? Tříchodové menu v rámci festivalu Alakarte za 290 Kč je OK, ale v této cenové hladině (nemluvím o ceně, ale o cenové úrovni) si běžně v restauraci dáte tak asi jeden předkrm nebo 2 porce polévky. Je cenově o několik tříd výše. Takže doporučit v rámci festivalů určitě, jinak jen velice bohatým přátelům, kteří jsou ochotni za tři chody nechat v restauraci čtyřciferné částky.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila s kamarádkou a byl to pro nás pěkný zážitek, jídlo bylo dobré, dostali jsme přesně to, co jsme měli dostat. Prostředí této luxusní restaurace bylo úžasné, personál byl neuvěřitelně milý. Celkem se o nás starali 3 čísníci. Jelikož to byla hotelová restaurace, bylo vidět, že zákazníci z ulice do této restaurace jen tak nezavítají, my jsme to ohodnotili kladně, jelikož jsme tam měli klid a tento gastronomický zážitek jsme si užili. Jediná nevýhoda je, že pití je v této restauraci poměrně dražší, takže nedoporučuji někomu, kdo by se pak divil, že za pití zaplatí skoro více než za festivalové menu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Každá restaurace, běžná i hotelová, má nějaký charakter. Když bych měl vyjádřit můj pocit z Le Papillonu, použil bych asi konstatování...vše je tak, jak má být.... jídlo, obsluha, prostředí - vše na 100%, a kromě toho všude klid a pohoda. Velký zážitek.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborné jídlo a vynikající obsluha

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO