Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

2 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Kavárna Artičok

Prostředí kavárny je tvořeno původním modernistickým nábytkem z první poloviny 20. století nenásilně doplněného současnými kusy. Stejně tak osvětlení tvoří z velké části historicky hodnotné restaurované lustry. Součástí kavárny je Galerie Artičok, která ve svých obměnách zaručuje originální umělecký zážitek. Kavárna nabízí italskou kávu Lucaffe, výběrová vína, pivní speciály a bohatý sortiment dalších nápojů. Součástí kavárny je kočičí salónek, jehož obyvatelé se starají o dobrou náladu dětí i dospělých.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    1
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    4

V kavárně mají přítulné kočky, což mě velmi potěšilo. Káva je dobrá a obsluha sympatická. Plusem je také klavír, kde zrovna někdo hrál a okamžitě vylepšil atmosféru. Měli jsme jen kávu, jídlo tedy nehodnotím.

aveeva
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba