Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Artičok

Prostředí kavárny je tvořeno původním modernistickým nábytkem z první poloviny 20. století nenásilně doplněného současnými kusy. Stejně tak osvětlení tvoří z velké části historicky hodnotné restaurované lustry. Součástí kavárny je Galerie Artičok, která ve svých obměnách zaručuje originální umělecký zážitek. Kavárna nabízí italskou kávu Lucaffe, výběrová vína, pivní speciály a bohatý sortiment dalších nápojů. Součástí kavárny je kočičí salónek, jehož obyvatelé se starají o dobrou náladu dětí i dospělých.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 1
V kavárně mají přítulné kočky, což mě velmi potěšilo. Káva je dobrá a obsluha sympatická. Plusem je také klavír, kde zrovna někdo hrál a okamžitě vylepšil atmosféru. Měli jsme jen kávu, jídlo tedy nehodnotím.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO