Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Artemis Greek Restaurant, OC Plaza

Řecká restaurace Artemis je jedinečnou příležitostí jak ochutnat ta nejlepší jídla tradiční řecké kuchyně. Tzatziky, špenátová nebo sýrová pita, suvlaki, musaku, kalamáry, řecká vína i známá anýzovka ouzo, a mnoho dalších jídel a nápojů můžete v Artemis ochutnat kterýkoliv den v týdnu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V řecké restauraci v plzeňské Plaze jsme byly mile překvapeni obsluhou i nabídkou jídel, rajčatová polévka i vývar byly chutné, pizza taky dobrá, tuto restauraci mohu jenom doporučit. Možná by restaurace mohla zauvažovat o zákazu kouření když je v restauraci dětský koutek.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Dnešní obsluha asi neměla svůj den... poněkud to vázlo a po chvíli přišla znovu, že objednávku vlastně zapomněla... Jídlo dobré, jen rybička mohla být slanější :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO