Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 61x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

ARTAMO restaurace – galerie

Chuť umění - umění chutě

Objevte atmosféru nevšedního prostoru ARTAMO - prostoru pro vaši originální osobnost! Restaurace - galerie ARTAMO je svého druhu jediná v Čechách! Koncept jednoduché a kvalitní gastronomie v harmonii s originálními výtvarnými díly přináší nevšední zážitky. 

Vernisáže, komorní živá hudba, přátelský servis a několik dalších rozdílů můžete prožít jenom v ARTAMU. Ačkoliv je restaurace – galerie nekuřácká, přilehlá zahrádka v provozu je však pro kuřáky plně k dispozici. 

K oslavám narozenin, svatbám, promocím a jiným společenským událostem je ARTAMO jako stvořené, stejně jako k uspořádání menšího semináře, přednášky či školení. V Artamu můžete uspořádat i společnou snídani či stále více oblíbený brunch! 

Zaostřeno na chuť - zaostřeno na umění - zaostřeno na život

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace byla ze všech restaurací, co jsem v Plzni navštívil, nejlepší. Líbili se mi též vystavené obrazy. Konečně prostředí i jídlo které mi sedlo. Tuto restauraci doporučuji a rád ji zase navštívím.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvela restaurace, vyborne jidlo, prijemny personal a moc hezky interier. Vyberem Artamo udelate urcite dobre.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
2. návštěva a opět skvělé. Restaurace, která má styl, na nic si nehraje a kde se člověk prostě cítí příjemně. Výběr není nijak závratný, nicméně stačí. Byli jsme velmi spokojeni.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO