Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 59x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

ARTAMO restaurace – galerie

Chuť umění - umění chutě

Objevte atmosféru nevšedního prostoru ARTAMO - prostoru pro vaši originální osobnost! Restaurace - galerie ARTAMO je svého druhu jediná v Čechách! Koncept jednoduché a kvalitní gastronomie v harmonii s originálními výtvarnými díly přináší nevšední zážitky. 

Vernisáže, komorní živá hudba, přátelský servis a několik dalších rozdílů můžete prožít jenom v ARTAMU. Ačkoliv je restaurace – galerie nekuřácká, přilehlá zahrádka v provozu je však pro kuřáky plně k dispozici. 

K oslavám narozenin, svatbám, promocím a jiným společenským událostem je ARTAMO jako stvořené, stejně jako k uspořádání menšího semináře, přednášky či školení. V Artamu můžete uspořádat i společnou snídani či stále více oblíbený brunch! 

Zaostřeno na chuť - zaostřeno na umění - zaostřeno na život

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
2. návštěva a opět skvělé. Restaurace, která má styl, na nic si nehraje a kde se člověk prostě cítí příjemně. Výběr není nijak závratný, nicméně stačí. Byli jsme velmi spokojeni.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Oceňuji tématické Valentýnské menu, které bylo opravdu skvělé. Rib eye steak byl propečený přesně dle představy a steak z měčouna zase výborným zpestřením, gurmánského zážitku.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, špičkové jídlo a milý personál.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO