Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 49x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

ARTAMO restaurace – galerie

CHUŤ UMĚNÍ – UMĚNÍ CHUTĚ

Objevte atmosféru nevšedního prostoru ARTAMO - prostoru pro Vaši originální osobnost! Restaurace - galerie ARTAMO je svého druhu jediná v Čechách! Koncept jednoduché a kvalitní gastronomie v harmonii s originálními výtvarnými díly přináší nevšední zážitky. Vernisáže, komorní živá hudba, přátelský servis a několik dalších rozdílů můžete prožít jenom v ARTAMU. Ceny jídel a pití? Příjemně překvapí. Například polední menu již od 84 Kč. A ostatní jídla? Ta mají nejlepší hodnotu v poměru ceny a kvality. Ačkoliv je restaurace – galerie nekuřácká, přilehlá zahrádka v provozu je však pro kuřáky plně k dispozici. K oslavám narozenin, svatbám, promocím a jiným společenským událostem je ARTAMO jako stvořené, stejně jako k uspořádání menšího semináře, přednášky či školení. V Artamu můžete uspořádat i společnou snídani či stále více oblíbený brunch! 

ZAOSTŘENO NA CHUŤ - ZAOSTŘENO NA UMĚNÍ - ZAOSTŘENO NA ŽIVOT

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Od poslední návštěvy se proměnil vinný lístek a za to restauraci chválím a to i když se domnívám, že by neškodilo, kdyby svůj zahraniční vinný lístek konzultovali s dobrým sommelierem. Obsluha byla jako vždy profesionální a neobyčejně přívětivá. Menu, které jsme si dali (Svatomartinské) nás tentokrát lehce zklamalo, ale na Artamo díky tomu nezanevřeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Artamo v Plzni sídlí na nenápadném místě v Plzni - mimo centrum města a přesto zde měli zcela zaplněnou kapacitu během naši návštěvy. Teď už vím proč. Krásné čisté prostředí, fajn obsluha, výborné jídlo. Přitom je to tak málo, co lze udělat, aby ses hosté vraceli, ale mnoho jiných restaurací si ještě bohužel tohle neuvědomilo... Sem se určitě rádi vrátíme!
ARTAMO restaurace – galerie
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO