Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 33x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Restaurant Mánes

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Nádherný výhled na Vltavu, klidné místo. Výběr jídel není široký, ale velmi zajímavý. Včetně svíčkové Welington pro 4 osoby. Příprava na objednávku v den oběda trvala cca 30 minut a byla vynikající. Přivezená celá upečená svíčková na servírovacím stolku přímo z kuchyně a porcovaná až před námi u stolu bylo příjemné a efektní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The reconstruction of this restaurant was very successful, pleasant atmosphere, comfortable furniture, beautiful view of Vltava and very helpful and attentive personnel. Lunch menu was well selected and worth the value.
Art Restaurant Mánes Art Restaurant Mánes Art Restaurant Mánes
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Relativne prijemna restaurace v centru Prahy, byli jsme zde na tydennim menu. Bohuzel se neda sedet venku na terase a objednat toto menu. K jidlu jsem mela dobry, ale trochu suchy rizek - a domaci majoneza navic stala polovinu celeho jidla, coz mi prislo hodne neumerne.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Ochotný personál nám zařídil vysněnou žemlovku i přesto, že kuchyň byla zavřená kvůli soukromému večírku. Za 300 korun ale malinkaté a spálené kuřecí prso s jednou bramborou opravdu nestálo. O skleničce bezinkové limonády za více než 70 korun ani nemluvím. Brr. Pokud chcete jít na jídlo, zvolte jiný podnik, za ty ceny to bohužel nestojí.
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zmatky ohledně rezervace, na terase místy dým od grilu, delší čekání na jídlo. Místo je krásné, ale koncept tří podnikův jednom je poněkud matoucí. Jídlo bylo ok.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
We had a great night with a group of my Italian friends. One of the waiters was even able to speak Italian too. They were happy with the Czech style good that was light enough.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
I sent my guests to the restaurant as they wanted to sit somewhere outside. They loved the place. It is a perfect match of sitting outside, having a view and eating lovely food.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nová elegantní a příjemná restaurace s terasou a výhledem na Vltavu a překvapivě normálními cenami. Dalšmí plusem je milá, zdvořilá a rychlá obsluha (pan Miloš) a výběr českých pokrmů, které nedostanete skoro nikde jinde (šulánky s mákem, buchtičky se šodó, jablková žemlovka.
Art Restaurant Mánes Art Restaurant Mánes
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Petr was our server and he did a great job. We were a group of 15 people coming for lunch with around 30 degrees celsius outside. He recommended dishes, knew all details of the menu. All in all we enjoyed our lunch and we have been satisfied.
Art Restaurant Mánes Art Restaurant Mánes

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO