Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 108x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace ART&FOOD Had

Restaurace a vinotéka ART&FOOD Had leží na atraktivní turistické trase mezi Národním divadlem a Pražským hradem v klidné ulici pražského Újezda. Nabízí nápaditou gastronomii vycházející z tradiční české kuchyně a kvalitní vína z celého světa, která s pokrmy dokonale snoubí. Kuchyně se zaměřuje na moderní úpravu původních českých receptů a na mezinárodní kuchyni. Každý den nabízíme menu z čerstvých sezónních potravin a produktů od malých farmářů. Řadu surovin jako jsou sýry, maso, uzeniny si mohou návštěvníci zakoupit přímo v restauraci podobně jako na farmářském trhu. Restaurace je zároveň svébytnou uměleckou galerií s více než dvěma sty obrazy.

Restauratér a manažer výtvarníků Pavla Brázdy, Michala Singera a Petra Kryštůfka Vlastimil Svatý vytvořil v prostorách restaurace Had unikátní uměleckou galerii. Ve dvou patrech vinotéky vystavuje dvě stě originálních obrazů, které si návštěvníci mohou prohlédnout každý den od dvanácti do dvou hodin do rána. Vlastimil Svatý vyzdvihuje možnost posezení přímo mezi uměleckými díly. “Za malbami Pavla Brázdy a Michala Singera musí návštěvníci běžně do Národní galerie, u nás v restauraci si ale jejich díla i jedinečnou atmosféru mohou v klidu vychutnávat u sklenky dobrého vína,” říká

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
S kolegyní jsme si daly degustační menu. To jak to vypadalo na talíři, bych řekla, že kuchař je zároveň umělec, to aranžmá a spojení různých chutí nikde jinde nezažijete. Vše bylo výborné, ovšem bramborový krém s houbami a slaninou a steak s bramborovým pyré a fazolkami neměly obdoby. Milá a velice ochotná obsluha. Prostřední "artové".
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi povedená návštěva! Spokojena byla i moje společnost. Jídlo bylo vynikající, obsluha milá a zároveň velmi profesionální. Doporučuji vyzkoušet hovězí líčka. Návštěv restaurace jednoznačně doporučuji všem milovníkům dobrého jídla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO