Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 19x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Art & Coffee

Přehled hodnocení
83% celkově
83% personál
85% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 13x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna v centru Prahy, která už v názvu napovídá o uměleckém vybavení. Dezert byl výborný a káva taktéž splnila očekávání, Servírka byla příjemná a uměla dobře poradit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná a milá obsluha. Chutné dorty, káva výborná, snadná dostupnost MHD, čisté prostředí, využili jsme voucher ze slevomatu a byli jsme spokojeni. Doporučujeme.
Kavárna Art & Coffee Kavárna Art & Coffee
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná, útulná kavárna v pasáži u ČNB. Vynikající káva a opravdu chutné dortíky. Obsluha byla pozorná a starostlivá. Doporučuji návštěvu kavárny a rozhodne se vrátím.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Příjemná restaurace v centru Prahy, prostorná cukrárna a restaurace, obrazy na stěnách k výzdobě i prodeji dělají dekoraci, lze posedět v tichosti, bylo poloprázdno
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na kavárnu jsme byly velmi zvědavé, jelikož jsme ji navštívily poprvé. Celkově hodnotím velmi pozitivně. Prostředí je velmi pěkné, útulné. Příjemné prostředí, kdy sedíte obkopeni sochařskými výtvory z Afriky a pěknými obrazy, k tomu výborná káva laté a chutný krtkův dort. Panna cota však poněkud tuhá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnu mám moc ráda pro setkání s přáteli. Je zde velice příjemné prostředí, vynikající káva a velice milá obsluha. Vždy jsem byla spokojena a přátelé ocenili i polohu kavárny, kam nedoléhá hluk z okolí a byť je kavárna v centru Prahy, je v ní neskutečně útulno a klid. Ráda se opět vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tuto kavárnu jsme neznali, je umístěna v pěkné pasáži ČNB blízko Prašné brány. Posezení bylo příjemné, dali jsme si kávu se zákuskem a ještě si prohlídli i hezkou výstavu obrazů a sošek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna je ukryta v klidné v pasáži u ČNB, prostředí příjemné, k vidění jsou různá umělecká díla, sošky, obrazy...Obsluha ochotná, výběr dortů mohl být větší, vídeňská káva dobrá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavá netradiční kavárna, sice menší výběr zákusků, ale vybrali jsme si vynikající tmavý dort, sypaný bílou čokoládou a k tomu skvělé latíčko. Celková spokojenost.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO