Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Art & Coffee

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
85% prostředí
75% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna má netradiční prostředí, a je klidným zákoutím, a to přesto, že se nachází v turisticky atraktivní lokalitě. Zákusky byly velmi chutné a pěkně vypadající. Káva rozhodně nezklamala.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Výborná dostupnost v centru Prahy a hezké, netradiční prostředí s africkými sochami. Dala jsem si jenom horkou čokoládu, takže jídlo nemůžu hodnotit, ale kdyby měli širší nabídku raw jídel, nejenom 1 polévku, krekry a dort, určitě bych sem zašla častěji. Slečna byla trochu pomalější, ale moc milá a příjemná, takže za mne ****.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V kavárně jsem nebyl poprvé. Mám rád interiér i danou lokalitu, navíc je "to" pak všude kousek. V centru, ale hezky schované v podchodu. Na výběr kromě káv s klasickým mlékem i mléko sojové.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do kavárny jsem šla jednou na společné posezení a podruhé na pracovní schůzku. K obou účelům je tato kavárna vhodná. Dala jsem si cappuccino se sojovým mlékem, které v nabídce mají.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
zajímavé místo v centru, nabídka dortů bohatá, mají i raw dorty, jeden jsem zkusila a byl moc dobrý, ale creme brulee zas uplně nej nebyl:o(( zato káva byla fakt dobrá, takže doporučuji

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO