Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Art & Coffee

Přehled hodnocení
82% celkově
82% personál
83% prostředí
77% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 11x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na kavárnu jsme byly velmi zvědavé, jelikož jsme ji navštívily poprvé. Celkově hodnotím velmi pozitivně. Prostředí je velmi pěkné, útulné. Příjemné prostředí, kdy sedíte obkopeni sochařskými výtvory z Afriky a pěknými obrazy, k tomu výborná káva laté a chutný krtkův dort. Panna cota však poněkud tuhá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnu mám moc ráda pro setkání s přáteli. Je zde velice příjemné prostředí, vynikající káva a velice milá obsluha. Vždy jsem byla spokojena a přátelé ocenili i polohu kavárny, kam nedoléhá hluk z okolí a byť je kavárna v centru Prahy, je v ní neskutečně útulno a klid. Ráda se opět vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tuto kavárnu jsme neznali, je umístěna v pěkné pasáži ČNB blízko Prašné brány. Posezení bylo příjemné, dali jsme si kávu se zákuskem a ještě si prohlídli i hezkou výstavu obrazů a sošek.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kavárna je ukryta v klidné v pasáži u ČNB, prostředí příjemné, k vidění jsou různá umělecká díla, sošky, obrazy...Obsluha ochotná, výběr dortů mohl být větší, vídeňská káva dobrá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zajímavá netradiční kavárna, sice menší výběr zákusků, ale vybrali jsme si vynikající tmavý dort, sypaný bílou čokoládou a k tomu skvělé latíčko. Celková spokojenost.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Při naší včerejší návštěvě jsme navštívili kavárnu Art. Milá slešna, výborné kafíčko a skvělý dort s bílou čokoládou i Míša řez. Určitě se sem zase brzy vrátíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dne 28. 2. 2017 jsem navštívila již podruhé kavárnu a galerii Art-n-Coffee a opravdu moc ráda se sem znovu vrátím v budoucnu. Proč a události z tohoto dne včetně foto jsem podrobně popsala omylem v dodatečném hodnocení mojí první návštěvy dne 28. 1. 2017, tedy chcete-li vědět více, projděte historii všech hodnocení. Každopádně obě návštěvy hodnotím na jedničku a všem vám doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Přijeli jsme navštívit kavárnu a galerii Art-n-Coffee ze vzdálených Severních Čech. Spojení gastronomického požitku s uměleckým zážitkem bylo téměř dokonalé! Sama myšlenka, vystavovat, nabízet a prodávat obrazová a sochařská díla z afrických dílen pod širým nebem, za účelem pomoci rodinám umělců a na pomoc dětem bez mámy, je mimořádná a hodná naší pozornosti a zájmu! Obsluha byla milá, část dokonce původem z Afiky. Přestože malá chybička se vloudila (v době naší rezervace kavárna byla uzavřena pro uzavřenou společnost a oslavu narozenin), zmíněná obsluha zareagovala rychle, pružně a profesionálně ke spokojenosti všech přítomných. Děkujeme.
Kavárna Art & Coffee Kavárna Art & Coffee
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
I když bylo nutné místo v kavárně si rezervovat předem, tato byla v době mé návštěvy prázdná. Zákusek i latté, podávané nikoli ve sklenici, ale v šálku, byly zcela průměrné, jako celkový dojem z této kavárny.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Kavárna má netradiční prostředí, a je klidným zákoutím, a to přesto, že se nachází v turisticky atraktivní lokalitě. Zákusky byly velmi chutné a pěkně vypadající. Káva rozhodně nezklamala.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO