Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 18x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Art & Coffee

Kavárna je určena pro milovníky výtečné kávy, kvalitního jídla a originálního moderního umění, především kamenných soch ze Zimbabwe. Sochy tvoří nedílnou součást interiéru kavárny, kde se tak setkává umění s reálným životem. Kavárna je pravidelně i platformou pro setkávání s uměním živým, interpretovaným, pravidelně se zde odehrávají kulturní a společenské akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná kavárna v centru Prahy, která už v názvu napovídá o uměleckém vybavení. Dezert byl výborný a káva taktéž splnila očekávání, Servírka byla příjemná a uměla dobře poradit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná a milá obsluha. Chutné dorty, káva výborná, snadná dostupnost MHD, čisté prostředí, využili jsme voucher ze slevomatu a byli jsme spokojeni. Doporučujeme.
Kavárna Art & Coffee Kavárna Art & Coffee
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Příjemná, útulná kavárna v pasáži u ČNB. Vynikající káva a opravdu chutné dortíky. Obsluha byla pozorná a starostlivá. Doporučuji návštěvu kavárny a rozhodne se vrátím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO