Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Art & Coffee

Kavárna je určena pro milovníky výtečné kávy, kvalitního jídla a originálního moderního umění, především kamenných soch ze Zimbabwe. Sochy tvoří nedílnou součást interiéru kavárny, kde se tak setkává umění s reálným životem. Kavárna je pravidelně i platformou pro setkávání s uměním živým, interpretovaným, pravidelně se zde odehrávají kulturní a společenské akce.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na kavárnu jsme byly velmi zvědavé, jelikož jsme ji navštívily poprvé. Celkově hodnotím velmi pozitivně. Prostředí je velmi pěkné, útulné. Příjemné prostředí, kdy sedíte obkopeni sochařskými výtvory z Afriky a pěknými obrazy, k tomu výborná káva laté a chutný krtkův dort. Panna cota však poněkud tuhá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kavárnu mám moc ráda pro setkání s přáteli. Je zde velice příjemné prostředí, vynikající káva a velice milá obsluha. Vždy jsem byla spokojena a přátelé ocenili i polohu kavárny, kam nedoléhá hluk z okolí a byť je kavárna v centru Prahy, je v ní neskutečně útulno a klid. Ráda se opět vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tuto kavárnu jsme neznali, je umístěna v pěkné pasáži ČNB blízko Prašné brány. Posezení bylo příjemné, dali jsme si kávu se zákuskem a ještě si prohlídli i hezkou výstavu obrazů a sošek.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO