Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 61x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy jsme byli velice spokojení, pizzu tu dělaj opravdu luxusní a takové druhy, které si jinde nemáte možnost dát. Prostředí příjemné, klidné, obsluha v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci prospěje až bude zcela nekuřácká. I když je kuřácká část oddělená, je to bohužel cítit všude. Přestože je to "minus" této restaurace, tak milý personál, kvalita jídla a skvělé umístění z ní dělají restauraci, do které se rádi vrátíme.
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodím velice často. Velký mínus má díky nedávným změnám. Kdy ze dvou velikostí pizzy, malá pro jednotlivce a velká pro dvojice, udělali jednu velikost a to střední která je velice nepraktická. Nevím co podnik vedlo k této změně, ale díky tomu že není možné objednat klasicky velkou pizzu pro dva a začínám uvažovat o změně podniku. Polévka byla dobrá.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět nelze jinak, než hodnotit tuto restauraci, skvěle. Vždycky si moc pochutnáme v příjemném prostředí, obsluha je rychlá, milá, takže určitě brzo přijdeme zase.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice prijemna italska restaurace, ktera opet nezklamala. Obsluha velice pozorna a jidlo bylo moc dobre. Nemohu vytknout absolutne nic a za me mohu jedine doporucit!
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pěkné a tiché prostředí.Výborná pizza,která je dle mého nejlepší v Pardubicích.Pivo točí Staropramen a Stellu.Několik druhů vín.V zimě zahřeje svařák a svařené džusy.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace má příjemnou a milou obsluhu, zajímavé prostředí, nachází se na dobrém snadno dostupném místě a pizzu tu mají vždy luxusní, s romadurem mají málo kde :-).
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci se nám jako vždy líbilo. Prostředí je příjemné, akorát škoda, že neni více oddělena nekuřácká část, takže i když se to přímo v restauraci nezdá, tak když přijdeme domů, tak smrdíme jako z největšího pajzlu. Jinak pizza výborná.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V art cafe jsme se nikdy nezklamali a nebylo tomu jinak i jiný, pěkné prostředí, milá a ochotná obsluha, luxusní pizza, tentokráte jsme neodolali ani skvělé tomatové polévce.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO