Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 53x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café

Art Café nabízí příjemné posezení nad šálkem dobré kávy a domácími zákusky. Mimo to však vaří převážně italskou kuchyni, saláty jako přílohu či hlavní jídlo, steaky a vyhlášenou pizzu připravovanou z celozrnné mouky. V letních měsících lze využít prostornou a příjemnou zahrádku, pro nejmenší hosty je připraven dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci prospěje až bude zcela nekuřácká. I když je kuřácká část oddělená, je to bohužel cítit všude. Přestože je to "minus" této restaurace, tak milý personál, kvalita jídla a skvělé umístění z ní dělají restauraci, do které se rádi vrátíme.
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodím velice často. Velký mínus má díky nedávným změnám. Kdy ze dvou velikostí pizzy, malá pro jednotlivce a velká pro dvojice, udělali jednu velikost a to střední která je velice nepraktická. Nevím co podnik vedlo k této změně, ale díky tomu že není možné objednat klasicky velkou pizzu pro dva a začínám uvažovat o změně podniku. Polévka byla dobrá.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Opět nelze jinak, než hodnotit tuto restauraci, skvěle. Vždycky si moc pochutnáme v příjemném prostředí, obsluha je rychlá, milá, takže určitě brzo přijdeme zase.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO