Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 61x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café

Art Café nabízí příjemné posezení nad šálkem dobré kávy a domácími zákusky. Mimo to však vaří převážně italskou kuchyni, saláty jako přílohu či hlavní jídlo, steaky a vyhlášenou pizzu připravovanou z celozrnné mouky. V letních měsících lze využít prostornou a příjemnou zahrádku, pro nejmenší hosty je připraven dětský koutek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jako vždy jsme byli velice spokojení, pizzu tu dělaj opravdu luxusní a takové druhy, které si jinde nemáte možnost dát. Prostředí příjemné, klidné, obsluha v pořádku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci prospěje až bude zcela nekuřácká. I když je kuřácká část oddělená, je to bohužel cítit všude. Přestože je to "minus" této restaurace, tak milý personál, kvalita jídla a skvělé umístění z ní dělají restauraci, do které se rádi vrátíme.
Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do restaurace chodím velice často. Velký mínus má díky nedávným změnám. Kdy ze dvou velikostí pizzy, malá pro jednotlivce a velká pro dvojice, udělali jednu velikost a to střední která je velice nepraktická. Nevím co podnik vedlo k této změně, ale díky tomu že není možné objednat klasicky velkou pizzu pro dva a začínám uvažovat o změně podniku. Polévka byla dobrá.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO