Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

14 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Aroma

Restaurace Aroma se nachází ve starém mlýně z roku 1870 v obci Lobkovice. Půvab těchto krásných prostor byl v restauraci zachován, díky tomu na vás ze všech koutů tří salónků dýchá pravá historie. Pokud oceníte spíše moderní styl, nezoufejte, ten totiž najdete přímo v prostorách restaurace. 

V restauraci pro vás rádi připraví čerstvé těstoviny z domácích žloutků na několik způsobů. Také zde bourají velké vyzrálé hovězí, telecí, jehněčí a denně připravují jemné steaky s jedinečnými salsami nebo omáčkami z kostí, které táhnou několik dní na mírném ohni na kořenovém základu a silném červeném víně. Ať zvolte jakékoliv jídlo z nabídky restaurace Aroma, prožijte skutečnou chuť daných surovin.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno