Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Aristo

Největší pochoutky české a mezinárodní kuchyně v režii předního šéfkuchaře Jiřího Pospíšila, kouzelné prostředí Malé Strany a působivá atmosféra se závanem dávné historie – vítejte v restauraci Aristo. Najdete ji v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Constans přímo pod Pražským hradem.

Restaurace Aristo se pyšní krásným interiérem s klenutými trámovými stropy, stylovým nábytkem a nádhernou prosklenou zimní zahradou. Panuje tu příjemná rodinná atmosféra.

Šéfkuchařem Arista je Jiří Pospíšil, který sbíral zkušenosti v Německu i severní Africe. Vařil pro Václava Havla a na kontě má řadu prestižních ocenění z Česka i zahraničí. Je nositelem titulu Rytíř francouzské gastronomie a zlaté medaile Magdaleny Dobromily Rettigové.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Aristo restaurant offers every day 5 different lunchmenu's. Good choices. Tasty food and good portions. I will defenitely go there ofter,
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO